Bandi radí

Ako pre otca zaobstarať dokonalý oblek na svadbu ZADARMO?

Mnohí si kladú otázku, aké oblečenie by mal mať otec nevesty alebo ženícha na ich svadbe. V tento slávnostný deň im na tom mimoriadne záleží, čomu sa nemožno čudovať. Sú to naše milované osoby. Ako teda obliecť otca, aby vyzeral na svadbe skvelo a ako pre neho získať dokonalé oblečenie ZADARMO?

Ideálne oblečenie pre otca na svadbu

S ohľadom na slovenský štandard, kedy sa svadby konajú v období od apríla do októbra, je vhodné, aby mal otec na sebe nielen slušné oblečenie, ale aby bolo aj pohodlné a praktické. Preto je vhodné zvoliť trojdielny oblek s vestou. Jedine s pánskou vestou z oblekovej látky si totiž môže otec po skončení oficiálnej časti svadby zložiť sako. Nielen, že sa bude cítiť pohodlne, spoločenská vesta navyše dokonale zdôrazní dôležitosť jeho osoby.

Farbu obleku zvoľte akúkoľvek tmavšiu. Napríklad tmavomodrú, tmavosivú a podobne. Pánske obleky vo farbe svetlosivej sa taktiež nevylučujú. Berte však do úvahy, že tmavý oblek muža zvýrazní a dodá mu jedinečnosť. Na svadbe je viac než dôležité, aby v dave mužov bolo vždy jasné, kto je ženích a kto svadobný hosť. Preto sa radšej vyhnite bielemu alebo krémovému obleku. Tieto farby sú vhodné hlavne pre ženícha.

Pozrite sa na širokú škálu pánskych oblekov značky BANDI, kde si vyberiete nielen farbu obleku podľa svojich predstáv, ale aj strih, ktorý otcovi padne na mieru, aby sa cítil na vašej svadbe pohodlne. Pre štíhle postavy strihy slim, pre stredný tailored a pre silnejších mužov comfort.

Tmavomodrý pánsky oblek s vestou váš otec vynosí aj k iným príležitostiam

Ako obliecť otca na svadbu ZADARMO?

Navštívte s otcom vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI v sprievode priateľov alebo rodinných príslušníkov. Ak si štyria z vás kúpia napríklad oblek, ten najdrahší získate úplne ZADARMO. Pozrite sa na podmienky špeciálnej AKCIE 3 + 1 najdrahší ZADARMO.

Mohlo by vás zaujímať