BANDI radí

Aký oblek vybrať pre otca na svadbu?

Mnohí si kladú otázku, aké oblečenie by mal mať otec nevesty alebo ženícha na ich svadbe. V tento slávnostný deň im na tom mimoriadne záleží, čomu sa nedá diviť. Sú to naše milované osoby. Ako teda obliecť otca, aby vypadal na svadbe skvele?

Ideálne oblečenie pre otca na svadbu
Ideálne oblečenie pre otca na svadbu

S ohľadom na český štandard, kedy sa svadby konajú v období od apríla do októbra, je vhodné, aby mal otec na sebe nielen slušné oblečenie, ale tiež pohodlné a praktické. Preto je vhodné zvoliť trojdielny oblek s vestou. Jedine s pánskou vestou z oblekovej látky si totiž môže otec po skončení oficiálnej časti svadby zložiť sako. Nielen, že sa bude cítiť pohodlne, navyše spoločenská vesta dokonale zdôrazní dôležitosť jeho osoby.

Farbu obleku zvoľte akúkoľvek tmavšiu. Napríklad tmavomodrú, tmavosivú a podobne. Pánske obleky vo farbe svetlosivej sa taktiež nevylučujú. Berte však do úvahy, že tmavý oblek muža zvýrazní a dodá mu na jedinečnosti. Na svadbe ja viac než dôležité, aby v dave mužov bolo vždy jasné, kto je ženích a kto svadobný hosť. Preto sa radšej vyhnite bielemu alebo krémovému obleku. Tieto farby sú vhodné hlavne pre ženícha.

Pozrite sa na širokú škálu pánskych oblekov značky BANDI, kde si vyberiete nielen farbu obleku podľa vašich predstáv, ale tiež strih, ktorý otcovi padne na mieru, aby sa cítil na vašej svadbe pohodlne. Pre štíhle postavy strihy slim, pre stredný tailored a pre silnejších mužov comfrort.

Tmavomodrý pánsky oblek s vestou váš otec vynosí aj k iným príležitostiam
Tmavomodrý pánsky oblek s vestou váš otec vynosí aj k iným príležitostiam

Kde vám poradia s výberom správneho oblečenia?

Navštívte značkovú predajňu Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom správneho oblečenia pre otca nielen na svadbu, aby sa cítil pohodlne a vypadal skvele. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

V prípade, že je otec elegán a jedná sa o menej formálnu svadbu, môžete voliť aj tmavé obleky so vzorom. V súčasnej dobe je veľmi módne a obľúbené jemné káro. Muž oblečený do takého typu obleku pôsobí moderne a štýlovo. Pozrite sa napríklad na elegantný pánsky oblek Elvizio s jemným vzorom.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.