Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Geraldo

Istota, na ktorú sa môžete spoľahnúť, nech už sa chystáte kamkoľvek

V šatníku každého muža by nemal chýbať aspoň jeden čierny oblek. Tak prečo nestaviť na istotu s oblekom z prémiovej kolekcie? Nadčasový štýl prevedenia a možnosť využitia na všetky spoločenské udalosti sú nenahraditeľnými výhodami tohto obleku.

Mierne zoštíhlený strih TAILORED FIT bol navrhnutý predovšetkým pre mužov štandardnej postavy, ktorí chcú mať pri pohybe aj sedení dostatočné pohodlie. Zošikmený strih vreciek navyše postavu opticky zoštíhli.

Oblek Geraldo sa skvele hodí na spoločenské udalosti aj do práce

Zamerajte sa na detaily

Na prvý pohľad vás zaujme jemné prešitie obleku. Dizajnérka Dagmar Zbořilová zvolila čiernu niť, ktorá elegantne zvýrazňuje ohraničenie klop a zošikmených vreciek. Na rukávoch si môžete všimnúť matné prekladané gombíky.

Pánsky oblek Geraldo – pohľad spredu
Pánsky oblek Geraldo – pohľad zozadu

Exkluzívne zloženie materiálu

Prémiová kolekcia je vyrobená z prvotriedneho materiálu tak, aby vyhovela aj tým najnáročnejším zákazníkom. Látka je zložená z 60 % vlny, 30 % polyesteru a 10 % lyocellu. Spolu tvorí látka ideálnu zmes, ktorá je odolná voči pokrčeniu. Navyše sa v nej budete cítiť príjemne aj v letných mesiacoch. Podšívka v lesklej bordovej farbe je vyrobená z meďnatého vlákna. Nielenže odvádza prebytočnú vlhkosť, ale navyše na dotyk pripomína hodváb.

Pánsky oblek Geraldo – detail podšívky
Príklad ideálneho outfitu na ples

Cena pánskeho obleku Geraldo z prémiovej kolekcie je 539,07 € a vynosíte ho do práce aj spoločnosti.

Pôvodná cena: 539,07 €
Nová výpredajová cena: 305,74 €
Ušetríte: 233,33 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám ochotne pomôže vybrať presne padnúci outfit, v ktorom vždy urobíte perfektný dojem. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chystáte sa do spoločnosti a uvažujete nad doplnením vášho outfitu originálnym motýlikom, ale neviete ako a kam ho nosiť? Pozrite sa na jednoduchý návod.

Mohlo by vás zaujímať