Obleky

Modrý pánsky oblek TAILORED FIT Arzano

Elegantný oblek do práce aj na oslavu

Hľadáte vhodný oblek, ktorý využijete nielen do práce, ale tiež na slávnostné udalosti? Potom je pre vás model Arzano z prémiovej kolekcie dokonalou voľbou, ktorá nesmie chýbať vo vašom šatníku. Jedinečné prešitie jemnou čiernou nitkou vytvára dojem originálnej textúry, ktorá vám pridá na osobitosti. Modrý oblek vynosíte do práce, na obchodnú schôdzku, ale napríklad aj na rodinnú oslavu.

Mierne vyštíhlený strih TAILORED FIT ocenia predovšetkým muži, ktorí dávajú prednosť väčšej voľnosti v pohybe.

V obleku Arzano budete vyzerať vždy dokonale

Módne detaily, s ktorými zapôsobíte

Originálnu matnú látku s tmavším prešitím dopĺňajú aj ďalšie jedinečné prvky. Prekladané gombíky na rukávoch sú modro žíhané, špicaté klopy dodajú vašemu vzhľadu štýl. Zošikmené vrecká saka opticky zoštíhľujú postavu.

V obleku urobíte bezchybný dojem na svadbe, na večeri s priateľmi alebo pri pracovných príležitostiach.

Oblek Arzano – pohľad spredu
Oblek Arzano – pohľad zozadu

Príjemný a nekrčivý materiál

Dômyselný materiál obleku vám zaistí pohodlie pri sedení v kancelárii aj pri tanci na oslavách. Návrhárka Natálie Karlíková oblek navrhla tak, aby vám zaistil maximálne pohodlie. Tvorí ho 80 % vlny a 20 % polyesteru. Vďaka svojmu zloženiu je mimoriadne priedušný a zároveň nekrčivý. Podšívka saka je ušitá z jedinečného mednatého vlákna, ktoré spoľahlivo odvádza vlhkosť a na dotyk pôsobí ako hodváb.

Cena pánskeho obleku je 543,36 € a určite by nemal chýbať vo vašom šatníku.

Pôvodná cena: 543,36 €
Nová výpredajová cena: 348,92 €
Ušetríte: 194,44 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!
Detail unikátnej podšívky
Oblek Arzano – detail chlopne s jedinečnou textúrou

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám ochotne pomôže vybrať presne padnúci outfit, v ktorom vždy urobíte perfektný dojem. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánskych oblekov BANDI.

Tip pre vás

Viete, akú obuv zvoliť k obleku, podľa príležitosti, na ktorú sa chystáte? Prečítajte si, ako správne vybrať typ obuvi a neurobiť chybu.

Mohlo by vás zaujímať