Obleky

Modrý pánsky oblek TAILORED FIT Centrio

Elegantný oblek do práce aj na spoločenské udalosti

Obzeráte sa po obleku, s ktorým urobíte dojem v práci aj na spoločenských udalostiach? Potom je pre vás oblek Centrio z prémiovej kolekcie tou správnou voľbou. Jeho jedinečný modrý odtieň zdôrazní váš elegantný vzhľad. Skvele ho využijete na obchodných stretnutiach, pracovných obedoch aj poradách. Rovnako je oblek Centrio perfektnou voľbou na svadbu, návštevu divadla alebo oslavu jubilea.

Oblek je ušitý v strihu TAILORED FIT, ktorý ocenia predovšetkým muži štandardnej postavy, ktorí uprednostňujú väčšiu voľnosť pohybu. Vďaka kvalitnému materiálu sa v obleku budete cítiť vždy skvele.

Oblek Centrio perfektne vynosíte nielen do kancelárie
Oblek Centrio perfektne vynosíte nielen do kancelárie

Elegantný oblek v módnom odtieni

Pôsobivý odtieň tmavomodrej farby perfektne oživí váš outfit. Oblek z prémiovej kolekcie dopĺňa unikátny odznak BANDI na chlopni. Módna návrhárka Dagmar Zbořilová elegantný ráz obleku decentne zvýraznila prekladanými gombíkmi na rukávoch a červeným prešitím podšívky.

Oblek Centrio – pohľad spredu
Oblek Centrio – pohľad spredu
Oblek Centrio – pohľad zozadu
Oblek Centrio – pohľad zozadu

Kvalitný materiál pre vaše maximálne pohodlie

Oblek je ušitý z prvotriedneho materiálu, v ktorom sa budete cítiť vždy skvele. Tvorí ho 50 % vlny a 50 % polyesteru. Vďaka použitiu vlny je oblek priedušný a veľmi pohodlný. Polyester navyše zaisťuje, že sa oblek nekrčí. Je teda jedno, či presedíte celý deň v kancelárii alebo pretancujete noc na svadbe. Perfektne budete vyzerať vždy.

Cena obleku z prémiovej kolekcie je 543,36 € a ide o kvalitný kúsok, ktorý perfektne oživí váš šatník.

Pôvodná cena: 543,36 €
Nová výpredajová cena: 348,92 €
Ušetríte: 194,44 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám ochotne pomôže vybrať presne padnúci outfit, v ktorom vždy urobíte dokonalý dojem. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánskych oblekov BANDI.

Rada pre vás

Viete, kedy si k obleku môžete dať hnedú obuv? Prečítajte si, ako vybrať obuv k pánskemu obleku.

Mohlo by vás zaujímať