Obleky

Modrý pánsky oblek TAILORED FIT Dante

Elegancia do práce aj na spoločenské udalosti po 18. hodine

Tento rok je v znamení štýlových modrých oblekov. Nielen že pristanú svetlým aj tmavým typom mužov, ale rovnako univerzálne je aj ich využitie na spoločenských udalostiach. Už dávno neplatí, že si po 18. hodine musíte obliecť len čierny oblek. V modrom obleku urobíte skvelý dojem na svadbách, oslavách, plesoch, divadelných predstaveniach alebo tiež v práci.

Vďaka strihu TAILORED FIT si skutočne doprajete dostatočnú voľnosť pohybu, a to aj pri tancovaní. Strih je mierne zoštíhlený a padne predovšetkým mužom štandardnej postavy. Zošikmené vrecká vás navyše ešte opticky zoštíhlia.

Modrý oblek Dante do práce aj na spoločenské udalosti
Modrý oblek Dante do práce aj na spoločenské udalosti

Prvotriedna farba a jednoduchosť

Módna návrhárka Denisa Vámoš Gróffová sa pri obleku priklonila k jednoduchej elegancii, ktorá robí oblek dokonale nadčasovým. Decentnou modrou farbou ozdobila prekladané gombíky na rukávoch a jemné prešitie chlopní, na ktorých je použitá niť v rovnakej farbe obleku. To vám pridá na jedinečnosti.

Pánsky oblek Dante – pohľad spredu
Pánsky oblek Dante – pohľad spredu
Pánsky oblek Dante – pohľad zozadu
Pánsky oblek Dante – pohľad zozadu

Pohodlie pri tanci aj pri sedení

Návrhári módnej značky BANDI použili pre oblek Dante špeciálny materiál. Preto oblek nepodlieha krčeniu a je zároveň pohodlný a priedušný. Vždy v ňom budete vyzerať elegantne a upravene.

Príklad outfitu na ples
Príklad outfitu na ples
Príklad outfitu do práce
Príklad outfitu do práce

Cena pánskeho obleku Dante je 397,92 € a využijete ho na všetky slávnostné aj pracovné príležitosti.

Pôvodná cena: 397,92 €
Nová výpredajová cena: 246,26 €
Ušetríte: 151,66 €
Akcia platí len do 30. 11. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám ochotne pomôže vybrať presne padnúci outfit, v ktorom vždy urobíte perfektný dojem. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek na e-shope Bandi Vamos a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rada pre vás

Viete, akú farbu a typ obuvi si vybrať k obleku? Prečítajte si akú obuv k obleku zvoliť, aby ste neurobili chybu.

Mohlo by vás zaujímať