Obleky

Pánsky oblek BANDI Dorrine, Azzur, Slim Fit

Dávno sú preč časy, keď sa nosil čierny alebo tmavosivý oblek po celý rok. Moderné trendy obohacujú pánsku oblekovú módu o nové farby a lákavé možnosti.

Svetlomodrý oblek Dorrine, Azzur je toho dôkazom. Patrí medzi modely v svetlých farbách z kolekcie BANDI New Season 2023, ktoré návrhári značky BANDI pripravili najmä na horúce letné dni.

Pánský oblek BANDI, model Dorrine

Dokonalý letný outfit

V pánskom obleku BANDI Dorrine, Azzur budete elegantný v práci, na slávnostnej spoločenskej udalosti, ako aj na romantickej prechádzke počas letného večera. Predovšetkým s bielou alebo svetlou košeľou, je oblek ideálnou voľbou na každodenné nosenie pod slnkom rozpálenou oblohou.

Slávnostnú kombináciu obleku s vestou vyšperkujte štýlovou kravatou alebo motýlikom a elegantnou vreckovkou. Odporúčame ako dokonalý outfit na letnú svatbu.

Pohodlie na prvom mieste

Nielen svetlú farbu, ale tiež ľahký, priedušný materiál určite oceníte pri každom pohybe v teplých dňoch rozmarného lata. Vďaka pridanému elastanu je pružný, nekrčivý a veľmi ľahko udržiavateľný.

Zvolený strih Slim Fit s decentným vyštíhlením v páse sa hodí pre mužov so štíhlou a štandartnou postavou.

Kombinácia obleku šetrí váš čas

Ľahká kombinovateľnosť svetlého obleku Dorrine s ďalšími prvkami pánskeho oblečenia šetria váš drahocenný čas. Z denného outfitu do práce vykúzlite rýchlou výmenou košele alebo kravaty, ako mávnutím čarovného prútika, napríklad oblečenie na popoludňajšiu oslavu.

Vyberte si z bohatej ponuky spoločenských viest, košieľ, kravát a ďalších doplnkov značky BANDI. Oblek Dorrine skvelo ladí napríklad s pánskou vestou Zaccario Grigio

Cena pánskeho obleku BANDI Dorinne je 412,28 €

Náš tip:

Každý muž má trochu inú postavu. Návrhári značky BANDI preto pripravili podobný pánsky oblek BANDI Estatio, Azzur z rovnakej látky, navrhnutý vo voľnejšom strihu Tailored Fit.


Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na obliekanie. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu. Dajte si šálku BANDI kávy a prediskutujte spolu, na akú udalosť sa chystáte, prípadne, či máte nejaké želanie.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení nutné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru. 

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. 

Mohlo by vás zaujímať