Obleky

Pánsky oblek BANDI Dorrine Azzur, Slim Fit

Nechajte sa pozvať do sveta moderných trendov a nových zážitkov vo svetlomodrom obleku Dorrine Azzur. Jedinečné modely BANDI vo svetlých, osviežujúcich farbách tvoria unikátnu módnu kolekciu predovšetkým pre horúce letné dni. Pre vaše pohodlie a dokonalý vzhľad v zamestnaní aj v spoločnosti.

Pánský oblek BANDI, model Dorrine

Dokonalý letný outfit

V pánskom obleku BANDI Dorrine Azzur budete elegantný v práci, na slávnostnej spoločenskej udalosti, ako aj na romantickej prechádzke počas letného večera. Predovšetkým s bielou alebo svetlou košeľou, je oblek ideálnou voľbou na každodenné nosenie pod slnkom rozpálenou oblohou.

Slávnostnú kombináciu obleku s vestou vyšperkujte štýlovou kravatou alebo motýlikom a elegantnou vreckovkou. Odporúčame ako dokonalý outfit na letnú svatbu.

Dokonalý outfit pre ženícha na letnú svadbu – oblek BANDI Dorrine s vestou Laurentti a štýlovým motýlikom

Kombinácia obleku šetrí váš čas

Jednoduchá kombinovateľnosť svetlého obleku Dorrine s ďalšími prvkami pánskeho oblečenia šetrí váš drahocenný čas. Z denného outfitu do zamestnania vykúzlite rýchlou výmenou košele alebo kravaty ako mávnutím kúzelného prútika napríklad oblečenie na popoludňajšiu oslavu.

Pohodlie na prvom mieste

Nielen svetlú farbu, aj ľahký, priedušný materiál zaiste oceníte pri každom pohybe v teplých dňoch rozmarného leta. Vďaka pridanému elastanu je materiál pružný a oblek vám dokonale padne. Zvolený strih Slim Fit s decentným vyštíhlením v páse ocenia muži so štíhlou a štandardnou postavou.

Cena pánskeho obleku BANDI Dorinne je 412,28 €

Pôvodná cena: 412,28 €
Nová akčná cena: 212,28 €
Ušetríte: 200,00 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024!

Náš tip:

Každý muž má trochu inú postavu. Návrhári značky BANDI preto pripravili podobný pánsky oblek BANDI Estatio, Azzur z rovnakej látky, navrhnutý vo voľnejšom strihu Tailored Fit.


Odporúčame – elegantné pánske vesty

Hledáte způsob, jak pozvednout váš elegantní vzhled? Správná pánská vesta přidá šarm každému vašemu outfitu. Vyberte si z bohaté nabídky elegantních společenských vest značky BANDI. Oblek Dorrine skvěle ladí například s pánskou vestou Zaccario Grigio.


Přijďte do nejbližší značkové prodejny BANDI

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a oblek si v kľude vyskúšajte. Pri šálke lahodnej kávy, vynikajúceho vína alebo iného osviežujúceho nápoja podľa vlastnej chuti s odbornými poradcami preberiete svoje priania a predstavy. Ochotne vám pomôžu s výberom obleku, vesty, košele, kravaty a všetkých ostatných doplnkov.

Vždy tak, aby ste sa v každom okamihu cítili pohodlne a vyzerali skvele.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať