Obleky

Pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit, Tailored Fit

Hľadáte nadčasovú klasiku, ktorá nepodlieha premenlivým módnym trendom? Takou je práve antracitový oblek BANDI Lamonte Antracit, Tailored Fit z kolekcie New Season 2024. Jeho decentný, tmavosivý odtieň je obľúbeným pre svoju nadčasovosť a jedinečný nádych elegancie, luxusu a vznešenosti.

Paleta farieb v jednom outfite

Pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit je úžasnou modernou alternatívou klasického čierneho obleku. Vďaka svojej variabilite ho môžete ľahko zladiť s vašou obľúbenou farbou košele a módnych doplnkov. Výhodou sivých oblekov je práve možnosť pestrej kombinácie s celou paletou ďalších farieb, ktoré nechajú dokonale vyniknúť.

V nadčasovom, elegantnom a všestrannom obleku BANDI Lamonte Antracit máte istotu, že so správnymi doplnkami vyčarujete dokonalý outfit na každú príležitosť.

Štýlový oblek pre profesionálov

Patríte k mužom, ktorí ocenia oblek na viac príležitostí? Doplňte model BANDI Lamonte Antracit svetlou košeľou a pruhovanou kravatou s červeným akcentom a sebavedomo zapôsobte v kancelárii alebo na obchodnom stretnutí. Odporúčame na všetky okolnosti, kedy potrebujete nechať vyniknúť vašu prirodzenú autoritu.

Pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit, Tailored Fit ako dokonalý základ outfitu do práce.

To zďaleka nie je všetko. V obleku BANDI Lamonte očaríte svoje okolie aj na všetkých denných oslavách, akými sú napríklad svadby, významné jubileá či rodinné stretnutia.

Elegancia na plesy a večerné príležitosti

Na slávnostnú večernú príležitosť, akou je napríklad ples, zvoľte spoločenskú košeľu a kravatu v tmavšom odtieni. Celok dolaďte elegantnými manžetovými gombíkmi a čiernou spoločenskou obuvou. Vzápätí sa už nechajte unášať rytmom tanca a jedinečným pocitom z pohodlného obleku a nezabudnuteľného večera.

Elegantným večerným outfitom, základom ktorého je pánsky oblek BANDI Lamonte

Elegantným večerným outfitom, základom ktorého je pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit, zaujmete nielen na plese, ale aj v divadle, na koncerte alebo koktailovom večierku.

Obľúbený strih a prvotriedny dizajn

Pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit v obľúbenom strihu Tailored Fit vyhovuje mužom so štíhlou a štandardnou postavou, ktorí ocenia jeho bezchybné spracovanie a maximálny komfort. Minimalizmus dizajnu a decentná farebnosť antracitovej látky s podielom jemného vlneného úpletu nechá vyniknúť vašu charizmu.

Kombinácia modernej, jemne zrnitej látky obleku BANDI Lamonte s bohatými vzormi a textúrou doplnkov pridáva celému outfitu na príťažlivosti a originalite.

Cena pánskeho obleku BANDI Lamonte Antracit, Tailored Fit: 451,20 €.

Tipy pre vás

Ruku na srdce, kto by nechcel vyzerať výnimočne aj vo voľnom čase? Pustite si štýl a pohodlie k telu a vyberte si jeden z hrejivých svetrov a rolákov BANDI, ktoré sa skvelo hodia k spoločenským oblekom BANDI. V duchu uvoľnenej elegancie určite zapôsobíte vo vašom obľúbenom podniku pri šálke kávy alebo pohári vína s priateľmi.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke dobrej kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vždy vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu na spoločenské a voľnočasové outfity nemohli mať aj Vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, posaďte sa do jedného z pohodlných kožených kresiel a vychutnajte si šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ďalšie sa postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vášho nového obleku, kabátu, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám k dispozícii v každej značkovej predajni BANDI odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru postavy k vašej dokonalej spokojnosti.

Mohlo by vás zaujímať