Obleky

Pánsky oblek BANDI Palazzio, Celest, Slim Fit

Do kancelárie, na školenie, či na pracovné schôdzky už nemusíte nosiť len čierny oblek. Obľúbeným trendom posledného obdobia sú modely v sivej a modrej farbe.

Svetlomodrý značkový oblek BANDI Palazzio, Celest je ideálnou voľbou dokonalého obleku pre váš úspešný business.

Nechajte sa inšpirovať elegantnou kombináciou podľa návrhárov značky BANDI. Doplňte oblek BANDI, Palazzio bielou košeľou Catena Biancissimo, tmavšou vestou Corsini a prúžkovanou kravatou Duarte.

Štýlový outfit na cestu k úspechu

V elegantnom obleku BANDI Palazio, ktorý vám dokonalo sadne, sa budete pri pracovnom rokovaní cítiť uvoľnene. Pomáha to získať prirodzený rešpekt u kolegov aj u obchodných klientov. Modrá farba sa navyše výborne kombinuje s farbou košele a ostatnými doplnkami.

Ľahko si tak vytvoríte svoj originálny outfit, ktorý nechá vyniknúť váš štýl a osobitosť. Podľa mnohých vrcholových manažérov rozhoduje o pracovnom úspechu veľmi často práve správny výber šatníka.

Pánsky oblek BANDI, model Palazzio

Pohodlný oblek pre náročných mužov

Máte vysoké pracovné ciele? Majte rovnako vysoké nároky aj na svoje pracovné oblečenie. Vyberte si oblek, ktorý nepozná kompromisy. Značkový oblek BANDI Palazzio ponúka maximálne pohodlie pri každodennom nosení.

K veľkému komfortu a pohodliu aj v najteplejšom počasí prispieva rovnako aj použitá podšívka z obľúbeného materiálu s medeným vláknom.

Pánsky oblek BANDI, model Palazzio

Nebojte sa pre oživenie svojho business outfitu doplniť vreckovku alebo ozdobu na chlopňu saka. A pozrite sa, ako správne vybrať doplnky k obleku do práce.

Využite potenciál obleku aj po práci

Každý muž sa po práci rád odreaguje, spravidla v spoločnosti priateľov alebo rodiny. A chce pritom stále vyzerať elegantne. V značkovom obleku BANDI Palazzio urobíte skvelý dojem aj na spoločenských udalostiach alebo rodinných oslavách.

Výmenou košele za tričko, rolák alebo sveter vytvoríte štýlový voľnočasový outfit na neformálne stretnutie s priateľmi. A nezabudnite na obuv na voľný čas.

Pánský oblek BANDI Palazzio pořídíte za 527,02 €


Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných módnych poradcov. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj Vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, posaďte sa do pohodlného kresla a vychutnajte si šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ďalšie sa postará tím odborných poradcov. Poradia vám s výberom obleku, vhodnej obuvi a všetkých doplnkov.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení nutné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru. 

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. 

Mohlo by vás zaujímať