Obleky

Pánsky tmavomodrý oblek TAILORED FIT Diavalo

Elegantný oblek za skvelú cenu

Hľadáte štýlový a zároveň cenovo dostupný oblek? V takom prípade je pre vás skvelým riešením oblek Diavalo. Nadčasová tmavomodrá farba zaisťuje, že si oblek môžete vziať na denné i večerné spoločenské udalosti. Dodá vám dôležitosť predovšetkým na štátnych záverečných skúškach či na pracovných pohovoroch. Skvelý dojem v ňom urobíte aj na svadbe alebo v divadle.

Tmavomodrý oblek Diavalo
V obleku Diavalo urobíte skvelý dojem na skúškach záverečných i na pracovných pohovoroch

Elegantné prvky obleku

Už na prvý pohľad si všimnete zapínanie, ktoré tvoria dva žíhané gombíky. Tento jedinečný detail nájdete i na štyroch prekladaných gombíkoch na rukávoch saka. Vrecká na saku sú zastrihnuté rovno podľa anglického štýlu. Strih TAILORED FIT je ideálny pre štíhlych mužov, ktorí chcú mať v obleku voľnosť pohybu, a tiež pre mužov štandardnej postavy. Na obleku oceníte dvojitý rozparok na zadnej strane saka, vďaka ktorému sa vám bude k stolu usadať pohodlne.

Príjemný na dotyk

Okrem moderného strihu na obleku určite oceníte aj príjemnú látku. Tá je nakombinovaná z moderných materiálov a vyzdvihuje najlepšie vlastnosti vlákien. Vďaka nim sa oblek nekrčí a je výborne priedušný. Prímes elastanu navyše obleku dodáva pružnosť, takže sa dokonale prispôsobí vašej postave, ktorá u mužov nie je vždy dokonalá.

Zaobstarajte si štýlový oblek Diavalo za skvelú cenu  342,31 € a získate tak oblek, ktorý vynosíte na spoločenské udalosti, ku skúškam i do práce.

Pôvodná cena: 342,31 €
Nová výpredajová cena: 136,92 €
Ušetríte: 205,39 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chcete dopomôcť svojmu úspechu na maturitách? Potom by ste rozhodne nemali podceniť svoj outfit. Pozrite si článok, v ktorom sa dozviete ako sa obliecť na maturitné skúšky.

Mohlo by vás zaujímať