Obleky

Pánsky tmavomodrý oblek TAILORED FIT Diavalo

Elegantný oblek za skvelú cenu

Hľadáte štýlový a zároveň cenovo dostupný oblek? V takom prípade je pre vás skvelým riešením oblek Diavalo. Nadčasová tmavomodrá farba zaisťuje, že si oblek môžete vziať na denné i večerné spoločenské udalosti. Dodá vám dôležitosť predovšetkým na štátnych záverečných skúškach či na pracovných pohovoroch. Skvelý dojem v ňom urobíte aj na svadbe alebo v divadle.

Tmavomodrý oblek Diavalo
V obleku Diavalo urobíte skvelý dojem na skúškach záverečných i na pracovných pohovoroch

Elegantné prvky obleku

Už na prvý pohľad si všimnete zapínanie, ktoré tvoria dva žíhané gombíky. Tento jedinečný detail nájdete i na štyroch prekladaných gombíkoch na rukávoch saka. Vrecká na saku sú zastrihnuté rovno podľa anglického štýlu. Strih TAILORED FIT je ideálny pre štíhlych mužov, ktorí chcú mať v obleku voľnosť pohybu, a tiež pre mužov štandardnej postavy. Na obleku oceníte dvojitý rozparok na zadnej strane saka, vďaka ktorému sa vám bude k stolu usadať pohodlne.

Príjemný na dotyk

Okrem moderného strihu na obleku určite oceníte aj príjemnú látku. Tá je nakombinovaná z moderných materiálov a vyzdvihuje najlepšie vlastnosti vlákien. Vďaka nim sa oblek nekrčí a je výborne priedušný. Prímes elastanu navyše obleku dodáva pružnosť, takže sa dokonale prispôsobí vašej postave, ktorá u mužov nie je vždy dokonalá.

Zaobstarajte si štýlový oblek Diavalo za skvelú cenu  342,31 € a získate tak oblek, ktorý vynosíte na spoločenské udalosti, ku skúškam i do práce.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.cz a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Chcete dopomôcť svojmu úspechu na maturitách? Potom by ste rozhodne nemali podceniť svoj outfit. Pozrite si článok, v ktorom sa dozviete ako sa obliecť na maturitné skúšky.

Mohlo by vás zaujímať