Obleky

Tmavomodrý oblek COMFORT FIT Cederio

Ideálna voľba do práce aj na denné a večerné spoločenské udalosti

Hľadáte oblek, ktorý využijete na pracovné aj slávnostné akcie? V tomto módnom obleku tmavomodrej farby urobíte vždy perfektný dojem. A to, nech už sa chystáte do kancelárie alebo na pracovné jednanie. Rovnako sa dokonale hodí na svadbu, ples alebo návštevu divadla. Rovný strih odporúčame silnejším mužom, ktorí si potrpia na dostatok voľnosti pri pohybe. Nemusíte sa báť, že by vás oblek akokoľvek sťahoval. Budete sa v ňom cítiť vždy pohodlne.

Modrý oblek Cederio vynosíte do práce aj na spoločenské udalosti
Modrý oblek Cederio vynosíte do práce aj na spoločenské udalosti

Dizajnové prvky oživia váš vzhľad

Prešité chlopne, zošikmené vrecká alebo jedinečné žíhané gombíky vám pridajú na štýle. Módna návrhárka Dagmar Zbořilová navyše pri tvorbe tohto obleku zvolila tmavomodrú farbu látky, aby ste ho mohli využiť cez deň aj večer. Je preto ideálnou voľbou do práce, na denné aj večerné spoločenské udalosti, ako je ples alebo návšteva divadla.

Oblek Centrio – pohľad spredu
Oblek Centrio – pohľad spredu
Oblek Centrio – pohľad zozadu
Oblek Centrio – pohľad zozadu

Dômyselná kombinácia materiálov pre vaše pohodlie

Oblek je ušitý z kvalitnej látky, ktorú tvorí 50 % vlny a 50 % polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny je oblek vzdušný a budete sa v ňom vždy cítiť príjemne. Prímes polyesteru zabráni tomu, aby sa vám oblek krčil. Aj keď v ňom presedíte deň v kancelárii alebo večer v divadle, budete vyzerať stále upravene. K vášmu pohodliu navyše prispeje aj špeciálna podšívka s prímesou meďnatého vlákna, ktoré je priedušné a na dotyk pripomína hodváb.

Príklad outfitu do práce
Príklad outfitu do práce
Pánsky oblek Cederio – detail látky a chlopne
Pánsky oblek Cederio – detail látky a chlopne

Cena jedinečného obleku Cederio je 466,36 € a jedná sa o oblek z prémiovej kolekcie.

Pôvodná cena: 466,36 €
Nová výpredajová cena: 186,54 €
Ušetríte: 279,82 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám profesionálny tím odborných poradcov ochotne pomôže s výberom ideálneho oblečenia na každú príležitosť. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Rada pre vás

Viete, akú obuv si vziať k obleku? Prečítajte si jednoduché pravidlá na výber obuvi k obleku, vďaka ktorým už nikdy neurobíte chybu a budete oblečení správne.

Mohlo by vás zaujímať