Obleky

Tmavomodrý oblek TAILORED FIT Bocconi

Skvelá voľba do práce aj na spoločenské udalosti

Zaobstarajte si do šatníka elegantný modrý oblek, ktorý vynosíte do kancelárie, na pracovné porady aj obchodné jednania a rovnako úžasný dojem v ňom urobíte aj v spoločnosti. Napríklad na svadbe, v divadle alebo oslave jubilea. Mierne vyštíhlený strih skvele padne mužom štandardnej postavy, ktorí si potrpia na pohodlie a väčšiu voľnosť v pohybe.

V obleku Bocconi urobíte výnimočný dojem na svadbe aj v práci

Elegantná farba a detaily

Módna návrhárka Karina Kotalová, zvolila módnu látku v modrej farbe, ktorá oživí váš vzhľad a skvele sa hodí napríklad do práce, na svadbu alebo oslavu jubilea. Na osobitosti vám pridajú tiež detaily na saku, ako je prídavné vrecúško alebo zošikmené vrecká.

Dotiahnite váš vzhľad k dokonalosti

Doplňte oblek vestou Bocconi ušitej z rovnakej látky, ktorá pozdvihne váš outfit ešte o úroveň vyššie. Modrý oblek navyše tiež ľahko zladíte so štýlovou hnedou obuvou, s ktorou urobíte dojem profesionála v práci. Na spoločenské udalosti môžete oblek doplniť aj klasickou čiernou obuvou. Perfektne tak vaše oblečenie prispôsobíte príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Pánsky oblek Bocconi – pohľad spredu
Pánsky oblek Bocconi – pohľad zozadu

Kvalitný materiál pre vaše pohodlie

Vďaka dômyselnej kombinácii materiálov, ktorú tvorí 55% vlny a 45% polyesteru sa budete v obleku cítiť príjemne, či už strávite deň sedením v kancelárii alebo tancovaním na svadbe. Vysoký podiel vlny prispeje k vašemu pohodliu a prímes polyesteru zabráni krčeniu látky. Oblek má aj špeciálnu podšívku s mednatým vláknom, ktorá je priedušná a nebudete sa tak zbytočne potiť.

Pánsky oblek Bocconi – ideálny outfit na svadbu
Pánsky oblek Bocconi – detail podšívky

Cena pánskeho obleku Bocconi je 389,36 € a jedná sa o oblek z prémiovej kolekcie.

Pôvodná cena: 389,36 €
Nová výpredajová cena: 245,48 €
Ušetríte: 143,88 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov, vďaka ktorým budete správne oblečení na každú príležitosť. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chodíte v obleku do práce? Nezabudite tiež na správny výber kravaty. Prečítajte si, aká kravata je ideálnou voľbou do kancelárie aj na obchodné jednania.

Mohlo by vás zaujímať