Obleky

Tmavosivý pánsky oblek SLIM FIT Vicari

Univerzálny oblek do práce i na spoločenské udalosti

Oblečte sa do jedinečného tmavosivého obleku Vicari. Urobíte v ňom perfektný dojem v kancelárii i na obchodnom jednaní. Rovnako dobre v ňom zapôsobíte na spoločenských udalostiach. Vezmite si ho napríklad na ples, oslavu jubilea alebo na svadbu a budete vyzerať skvelo. Originálna textúra látky dodá vášmu vzhľadu výnimočnosť a eleganciu, nech už sa chystáte kamkoľvek.

Ste muž štíhlej postavy? Potom je pre vás ideálnou voľbou moderný zoštíhlený strih SLIM. Ten opticky zvýrazní vaše ramená a dokonale vyrysuje vašu mužnú postavu.

Pánsky oblek Vicari – náhľad

Jedinečná textúra látky a moderný design

Pánsky oblek Vicari je ušitý z exkluzívnej matnej látky tmavosivej farby. Preto je jeho využitie všestranné, môžete ho nosiť do práce i na spoločenské udalosti. Jedinečná textúra materiálu pôsobí dojmom veľmi jemného geometrického vzoru, ktorý vám dodá osobitosť. Vďaka tomu skvelo vyniknete napríklad na pracovnom obede či na divadelnom predstavení.

Sako s dvoma rozparkami kombinuje prvky klasickej elegancie s moderným designom. Napríklad zošikmené vrecká s pätkou pôsobia veľmi štýlovo. Navyše opticky zvýraznia mužné rysy vašej postavy. Určite vám tiež neunikne tmavozelená podšívka v štýle najnovších módnych trendov.

I keď sú nohavice v zoštíhlenom strihu SLIM, dbali návrhári v BANDI na to, aby boli pohodlné a neobmedzovali vás v pohybe. Preto sa v nich budete cítiť príjemne. Ďalším praktickým detailom je tiež proti sklzový gumový opasok po celom obvode nohavíc. Vďaka tomu sa vám nebude vykasávať košeľa, takže budete stále vyzerať upravene.

Pánsky oblek Vicari – detail látky

Materiál obleku Vicari

Materiál obleku je zložený z 70 % polyesteru a 30 % viskózy. Polyester vám zaručí, že sa oblek nebude krčiť a zároveň vám dlho vydrží. Prímes viskózy zabezpečuje dokonalú hebkosť a mäkkosť materiálu, takže sa v obleku budete cítiť pohodlne celú dobu nosenia.

Cena pánskeho obleku BANDI, model SLIM FIT Vicari, je 305,17 € a ide o ideálny oblek do práce aj na spoločenské udalosti.

Pôvodná cena obleku: 305,17 €
Nová výpredajová cena: 194,20 €
Ušetríte: 110,97 €

Pozor! Ponuka platí len do 31. 5. 2021 alebo do vypredania zásob.

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Pánsky oblek Vicari – pohľad spredu
Pánsky oblek Vicari – pohľad zozadu

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Tam sa vám budú ZADARMO venovať odborní poradcovia. Pomôžu vám s výberom správnej veľkosti, aby ste odchádzali spokojní. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rada pre vás

Vedeli ste, že k tmavosivému obleku môžete nosiť hnedú i čiernu obuv, a ľahko tak obmieňať váš vzhľad? Prezrite si koženú, ručne šitú obuv BANDI, ktorá sa k obleku skvelo hodí.

Mohlo by vás zaujímať