Obleky

Vlnený oblek BANDI Fornero Nero, Tailored Fit

Potrebujete značkový oblek na každú udalosť dňa a večera, ktorý vám dokonale sedí? Presne taký je čierny vlnený oblek BANDI Fornero Nero. Jeho špičkovú kvalitu, vysokú eleganciu a dokonalú všestrannosť oceníte pri práci, na plesoch, svadbách a iných slávnostiach.

Rešpekt v zamestnaní

Elegantný čierny oblek BANDI Fornero vám zaistí pozornosť a rešpekt v kancelárii aj na obchodnom rokovaní. Jeho čierna farba evokuje autoritu, opticky zoštíhľuje a dodá vám sebavedomie. So správnymi doplnkami budete určite o krok bližšie k úspechu.

Vlnený čierny oblek BANDI Fornero Nero je štýlovým spoločníkom pre váš pracovný deň

Symbol večernej noblesy

Chystáte sa na gala večer, tematický ples alebo rodinnú oslavu? Matný čierny oblek BANDI Fornero je vašou vstupenkou do sveta elegancie a prestíže. Tmavý model vám ponúka nekonečné kombinácie s rozmanitou paletou farieb a vzorov košieľ pre váš dokonalý vzhľad.

Užite si večerné udalosti v čiernom obleku BANDI Fornero Nero

Klasika na svadby a ďalšie slávnosti

Aj na tradičných svadbách v kostole alebo na zámku je čierna farba klasickou voľbou. Čierny oblek dodá ženíchovi, svedkovi aj svadobným hosťom dôraz a mužnosť. Model Fornero odporúčame ako skvelý základ vašich štýlových outfitov pre všetky slávnostné okamihy.

Prežite slávnostné chvíle v luxusnom obleku BANDI Fornero Nero.

Exkluzívny materiál

Vlnený oblek BANDI Fornero spája klasickú eleganciu s moderným štýlom. Exkluzívna látka s jedinečnou štvorcovou textúrou a vysokým podielom vlny je jemná a veľmi príjemná na nosenie. Vďaka matnému prevedeniu je oblek univerzálny pre akúkoľvek udalosť počas celého roka.

Detail štvorcovej textúry pánskeho obleku BANDI Fornero Nero, Tailored Fit

Maximálny komfort

Moderný strih Tailored Fit perfektne zvýrazní všetky prednosti vašej postavy, ponúka vysoký komfort a dostatok priestoru pre váš pohyb. Je ideálnou voľbou pre mužov s vysokými nárokmi na kvalitu, ktorí chcú dokonalým oblečením vyjadriť svoj výnimočný štýl.

Cena pánskeho obleku BANDI Fornero Nero je 587,28 €. Jedinečný čierny model vnesie klasickú krásu a noblesu do vášho spoločenského šatníka.

Tip pre vás

Viete, aké sú výhody čierneho obleku? Prečítajte si článok „Čierny pánsky oblek BANDI – pre dokonalý vzhľad a každú príležitosť“ a dozviete sa, prečo by aspoň jeden značkový model nemal chýbať vo vašom šatníku.


Ďalšie čierne obleky BANDI pre každú príležitosť

Čierny oblek je základ šatníka moderného muža. Pozrite si ďalšie čierne obleky, ktoré využijete na každú príležitosť. Vyberte si z elegantných oblekov BANDI ten pravý pre váš originálny štýl a maximálne pohodlie.


Úpravy oblekov zdarma

Oblek musí vždy perfektne sedieť vašej postave. Preto sú v značkových predajniach BANDI odborné pánske krajčírky, ktoré vykonávajú kompletné úpravy pánskych oblekov na mieru.

Vedeli ste, že u BANDI môžete získať krajčírsku úpravu obleku na mieru úplne zdarma? Pozrite sa na podmienky tejto akcie.


K obleku odporúčame

Chystáte sa na ples alebo svadbu a chcete vyzerať neodolateľne? Oblečte si elegantnú pánsku vestu, vďaka ktorej si môžete bez obáv vyzliecť sako počas dlhého večera a napriek tomu zostať štýlový a formálny.

Topánky sú vizitkou každého muža. Pripravte sa na slávnostnú udalosť a zvoľte ručne šitú spoločenskú obuv z prvotriednej kože.


Navštívte kamennú predajňu BANDI

Vyskúšajte si čierny oblek Fornero Nero ešte dnes vo vašej najbližšej značkovej predajni BANDI. Zatiaľ čo si budete vychutnávať lahodnú kávu BANDI, odborní poradcovia vám pomôžu vybrať oblek, ktorý vám perfektne sadne. Nechajte si poradiť pri výbere košele, svetrov, obuvi alebo kravát a motýlikov a dolaďte váš outfit k dokonalosti.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvele.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať