Aktuality

Podporte svoj business správnym oblečením

Veľa mužov si myslí, že na dosiahnutie pracovných úspechov im stačia kvalitné znalosti a schopnosti. To však nemusí byť pravda. Neoddeliteľnou súčasťou úspechu v zamestnaní alebo podnikaní je tiež rešpekt. A to v prípade obchodných partnerov, ale aj nadriadených alebo kolegov. Ako si získať rešpekt? Základom je správna voľba oblečenia.

Nie je dôležité, či ste manažér alebo úradník. V oboch prípadoch dávate svojím oblečením najavo, že ste profesionál, ktorý rozumie svojej práci a berie ju vážne. Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Správne zvoleným outfitom môžete byť o krok bližšie k uzatvoreniu obchodu alebo vyšším prémiám.

Všimli ste si, že sa k nevhodne oblečeným úradníkom chovajú ľudia inak? Prečítajte si, prečo až 86 % úradníkov trpí nedostatkom rešpektu u ľudí.

Pozrite si nové značkové modely BANDI, ktoré dokonale zdôraznia váš profesionálny vzhľad.

Získajte si v práci rešpekt

Tmavomodrá a tmavosivá elegancia

Obleky tmavomodrej alebo tmavosivej farby sú do práce ideálnou voľbu. Môžete ich doplniť elegantnou čiernou aj obľúbenou hnedou obuvou. Tmavé obleky navyše skvelo využijete aj na spoločenských udalostiach, ako sú svadby, plesy alebo oslavy jubileí.

Tmavomodrý oblek Diavalo

Oblek Diavalo skvelo oživí váš pracovný šatník. Jeho originálna jemná textúra látky podčiarkne váš osobitý vzhľad. Budete v ňom navyše pôsobiť mužne a urobíte perfektný dojem. Mierne zoštíhlený strih obleku ocenia muži štandardnej postavy, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť pohybu.

Pánsky oblek BANDI, model Diavalo

Tmavomodrý oblek Boscetti Blu

Hľadáte originálny oblek, ktorý vám dodá osobitosť? Vsaďte na elegantný tmavomodrý oblek Boscetti, ktorý je navyše ušitý z kvalitnej bavlny. Budete sa v ňom cítiť pohodlne počas celého dňa stráveného v kancelárii alebo na obchodnom jednaní.

Tmavomodrý oblek Boscetti sa hodí do zamestnania aj na spoločenské udalosti

Tip pre vás

Vedeli ste, že na prvé obchodné jednanie je dôležité vždy si zvoliť bielu košeľu? V bielej košeli budete na obchodného partnera podvedome pôsobiť ako človek, ktorý o seba dbá a má zmysel pre poriadok. Tento dojem sa môže preniesť aj na vašu firmu, ktorú môže obchodný partner začať vnímať ako spoľahlivú. Tým si automaticky zvýšite šance na uzatvorenie obchodu. Prečo naopak nie je vhodné chodiť každý deň do práce v bielej košeli, si prečítate v článku Nesprávny výber košele môže ohroziť váš úspech.

Pozrite sa na elegantné košele BANDI, ktoré sú ideálnou voľbou do práce.

Mohlo by vás zaujímať