BANDI radí

Kedy si zvoliť k obleku kravatu alebo regatu a kedy motýlika

Keď sa muž chystá na nejakú spoločenskú udalosť alebo do práce, pri výbere obleku a košele stojí pred otázkou, aké doplnky si má zvoliť. Elegantný vzhľad môžete podčiarknuť doplnkami v podobe kravaty, regaty či motýlika. Podľa čoho sa rozhodovať?

Kedy si zvoliť k obleku kravatu alebo regatu a kedy motýlik
Kedy si zvoliť k obleku kravatu alebo regatu a kedy motýlik

Kravata je univerzálny doplnok do práce aj do spoločnosti

Pánskou kravatou nikdy nič nepokazíte. Je vhodná  nielen na spoločenské udalosti, akou je svadba či ples, ale aj na bežné nosenie. Odporúča sa ako vhodný doplnok, ak máte na pláne obchodné stretnutie, prípadne sa chystáte na pohovor do práce alebo na skúšky.

Farbu a vzor kravaty vyberajte podľa typu príležitosti. V práci urobíte perfektný dojem v matnej kravate s diagonálnymi pruhmi. Pozor, táto kravata sa absolútne nehodí na slávnostné udalosti. Na ples zase môžete zvoliť lesklú kravatu, ktorá pridá vášmu vzhľadu luxusný nádych. Na väčšinu príležitostí by ste si mali zaobstarať univerzálnu čiernu kravatu, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadneho muža.

Kravata je univerzálny doplnok do práce aj do spoločnosti
Kravata je univerzálny doplnok do práce aj do spoločnosti

Motýlik zdôrazní váš výnimočný vzhľad

Chcete vyzerať na blížiacej sa spoločenskej udalosti naozaj výnimočne? Doplňte váš outfit elegantným motýlikom. Originálne doplní každú košeľu, je preto vhodným doplnkom nielen na spoločenských udalostiach, ako je návšteva divadla, ale aj vo voľnom čase. Či už budete na rodinnej oslave alebo na rande, vždy budete vyzerať dokonalo. Farbou motýlika sa ľahko zladíte s doplnkami vašej partnerky.

Motýlik zdôrazní váš výnimočný vzhľad
Motýlik zdôrazní váš výnimočný vzhľad

V regate bude ženích na svadbe mužom číslo jeden

Regata je svadobná kravata, ktorá sa hodí výhradne pre ženícha. Vkusne vás odlíši od svadobných hostí a zároveň budete vyzerať ako dokonalý gentleman. Navyše sa regatou môžete jednoducho zladiť s vašou nevestou tak, aby ste pôsobili skutočne ako pár. Regata je predviazaná a jednoducho sa zapína. Vďaka tomu ušetríte veľa času pri prípravách na váš svadobný deň. Pozrite si aktuálnu ponuku slávnostných regát BANDI a vyberte si farbu podľa vašich predstáv.

V regate bude ženích na svadbe mužom číslo jeden
V regate bude ženích na svadbe mužom číslo jeden

Kde si elegantné doplnky kúpite?

Ak chcete mať istotu, že si vyberiete na akúkoľvek príležitosť ten najvhodnejší doplnok, navštívte predajňu BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám ochotne poradí s výberom doplnkov tak, aby ste v každej situácii vyzerali dokonalo. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Zlaďte váš outfit ďalšími doplnkami, ako je vreckovka do náprsného vrecka saka. Vyberať si môžete z množstva farieb a vzorov. Pozrite si ponuku luxusných vreckoviek BANDI, ktoré dovedú váš vzhľad k dokonalosti.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.