Aktuality

Nové modely letných oblekov BANDI – mimoriadna zľava 200 €

Letné obdobie je ideálnym časom na výber svetlého obleku. Využite jedinečnú príležitosť a zadovážte si značkový pánsky oblek BANDI s mimoriadnou zľavou 200 €.

Obleky v svetlých odtieňoch sú vhodné predovšetkým na denné nosenie. Využijete ich do práce aj na spoločenské príležitosti, ako sú napríklad svadba alebo oslavy jubileí.

Mimoriadna zľava vybraných letných modelov značkových oblekov platí iba od 1. 6. do 30. 6. 2023.

Návrhári značky BANDI mysleli na zvýšené nároky mužov pri nosení oblekov v slnečnom letnom počasí. Preto zvolili materiály, ktoré sú ľahké, vzdušné a príjemné na dotyk.


Mimoriadna zľava 200 € na pánsky oblek BANDI Estatio, Tailored Fit

Pánsky oblek BANDI Estatio je navrhnutý v strihu Tailored Fit. Voľnejší strih obleku je u mužov veľmi obľúbený. Dostatok voľnosti pri pohybe ocenia najmä muži so statnejšou postavou.

Vďaka bočným vreckám a zapínaniu na jeden gombík opticky natiahne a zoštíhli siluetu.

Páči sa vám pánsky oblek BANDI Estatio? Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a nechajte si poradiť od odborných poradcov správnu veľkosť a doplnky.

Vyskúšajte napríklad kombináciu obleku s pánskou vestou (pozri foto).

Pôvodná cena: 412,28 €
Akciová cena: 212,28 €
Ušetríte: 200 €

POZOR: platí iba od 1. 6. do 30. 6. 2023


Mimoriadna zľava 200 € na pánsky oblek BANDI Dorrine, Slim Fit

Pánsky oblek BANDI Dorrine je ušitý v strihu Slim Fit, čo znamená, že je zúžený v oblasti pása. Odporúčame pre mužov so štíhlou a strednou postavou nielen do práce, ale aj na spoločenské príležitosti, ako sú svadby či oslavy.

Pánsky oblek BANDI Dorrine, Slim Fit nádherne kopíruje postavu a zvýrazňuje mužné rysy. Spolu s bielou košeľou je dokonalým outfitom na letné obdobie. Príďte si ho vyskúšať do najbližšej značkovej predajne BANDI.

Neutrácajte zbytočne a ušetrite za nákup značkového obleku 200 €.

Pôvodná cena: 412,28 €
Akciová cena: 212,28 €
Ušetríte: 200 €

POZOR: platí iba od 1. 6. do 30. 6. 2023


Ďalšie svetlé obleky BANDI z kolekcie New Season 2023

Svetlý pieskový pánsky oblek BANDI Laurenti, Slim Fit

Pánsky oblek BANDI Laurenti z kolekcie New Season 2023 je kombinovateľný oblek. Tieto obleky sú cenovo výhodné pre mužov s nekonfekčnou postavou. Môžete si vybrať zvlášť veľkosť saka, nohavíc i vesty. Čo je pridanou hodnotou.

So správnymi doplnkami vytvoríte veľa rôznych outfitov. A to od veľmi slávnostného na svadbu, cez ležérny do práce až po voľnočasový, napríklad do kina.

Pánsky oblek BANDI, model Laurenti

Nakombinujte si svoju veľkosť a užite si leto v príjemnom obleku, ktorý vám sadne ako uliaty.

Zaujal vás oblek BANDI Laurenti? Prečítajte si o ďalších možnostiach využitia obleku. Napríklad ako správne vytvoriť elegantný a pritom ležérny variant voľnočasového outfitu.

Ceny jednotlivých častí pánskeho obleku BANDI Laurenti:

Pánske sako BANDI Laurenti: 329,62 €
Pánske nohavice BANDI Laurenti: 177,96 €
Pánska vesta BANDI Laurenti: 181,86 €


Svetlosivý pánsky oblek BANDI Zaccario, Slim Fit

Pánsky oblek BANDI Zaccario si môžete zakúpiť samostatne alebo s vestou. Využijete ho do menej formálneho pracovného prostredia alebo na denné slávnosti, akými sú svadba či oslava jubilea.

Pánsky oblek je navrhnutý v strihu Slim Fit. To znamená, že je zúžený v oblasti pása. . Vďaka tomu vám bude vkusne priliehať k telu, čo zvýrazni vaše mužné rysy. Nový model obleku odporúčame pre mužov so štíhlou a strednou postavou.

Pánsky oblek BANDI, model Zaccario

Letná novinka BANDI je z kolekcie New Season 2023. Pánsky oblek BANDI Zaccario Slim Fit. Pozrite sa ako v tomto obleku vyzerá napríklad ženích alebo manažér.

Pánsky oblek BANDI Zaccario je jedinečný módny kúsok, ktorý v lete využijete na akúkoľvek príležitosť. Kúpite ho za cenu 455,06 €. Pre konzervatívnejší vzhľad odporúčame oblek doplniť panskou vestou Zaccario za 127,42 €.


Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj vy?

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu. Dajte si v pokoji kávu BANDI a preberte spolu, na akú udalosť sa chystáte a aké sú vaše predstavy.

V prípade potreby je vám k dispozícii odborná krajčírka, ktorá váš vybraný oblek upraví na mieru tak, aby ste vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať