Obleky

Čierny kombinovateľný oblek SLIM FIT Belaro

Všestranný oblek zdôrazní váš profesionálny vzhľad

Chcete urobiť dojem v novej práci? Čaká vás svadba alebo sa chystáte na inú spoločenskú udalosť? V tom prípade je pre vás čierny kombinovateľný oblek Belaro ten pravý. Urobíte v ňom perfektný  dojem prakticky kdekoľvek.

Oblek je kombinovateľný, čo znamená, že si sako a nohavice kúpite zvlášť, presne podľa vašich požiadaviek. Ak máte širšie ramená a štíhly pás, prispôsobíte tomu výber saka i nohavíc a vždy budete vyzerať skvelo.

Čierny oblek Belaro je skvelou voľbou na svadbu i ostatné spoločenské udalosti
Čierny kombinovateľný oblek Belaro je skvelou voľbou na svadbu i ostatné spoločenské udalosti

Kvalitný materiál vám zaručí pohodlie

Oblek je ušitý z matnej látky, ktorú tvorí z 50 % vlna, zo 40 % polyester a z 10 % viskóza. Priedušná vlna vám zaručí teplotný komfort. V zime vás zahreje a v lete príjemne ochladí. Vďaka polyestru a viskóze je oblek ľahký, mäkký, príjemne pružný a poddajný, čo určite oceníte pri dlhšom sedení. Rovnako ako skutočnosť, že sa táto dômyselná látka ani počas celodenného nosenia príliš nepokrčí.

Šitý na mieru na akúkoľvek príležitosť

Oblek z tejto prémiovej kolekcie je na klope saka ozdobený elegantným odznakom BANDI. Na rukávoch si môžete všimnúť štyri prekladané gombíky s jemným žíhaním, ktoré rozjasnia čiernu farbu obleku. Zoštíhlený strih SLIM FIT je ideálnou voľbou pre mužov štíhlej postavy. Lichotivo zvýrazní vaše mužné krivky, ktoré by iný strih zatienil.

Zaobstarajte si perfektný prémiový oblek SLIM FIT Belaro, v ktorom budete vyzerať bezchybne. Cena pánskeho saka je 275,20 € a cena pánskych nohavíc 157,70 € a jedná se o prémiový rad.


Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tipy pre vás

Chystáte sa na svadbu? Pozrite sa, akým chybám pri výbere oblečenia pre ženícha je dobré sa vyhnúť, aby ste na svojej svadbe zažiarili a spolu s nevestou vytvorili jedinečný pár snov.

Vedeli ste, že k pánskemu obleku nie je vhodné zvoliť si inú obuv ako šnurovaciu? Pozrite si aktuálne modely pánskej spoločenskej obuvi značky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať