Obleky

Čierny kombinovateľný oblek TAILORED FIT Belaro

Oblek na každodenné nosenie aj pre tých najnáročnejších

Uprednostňujete kvalitu pred kvantitou? Potom by ste rozhodne mali venovať pozornosť čiernemu kombinovateľnému obleku Belaro. Vďaka kvalitnej látke a univerzálnosti si ho môžete vziať do práce, na svadbu alebo na ples. Jednoduchý dizajn ozvláštňujú žíhané gombíky a štýlový malý odznak v klope saka.

Čierny oblek Belaro je skvelou voľbou do práce aj na svadbu
Čierny oblek Belaro je skvelou voľbou do práce aj na svadbu

Neobmedzené možnosti kombinovania veľkostí

Hlavnou výhodou kombinovateľných oblekov je možnosť vybrať si zvlášť veľkosť saka a nohavíc. Ak teda máte akokoľvek atypickú postavu, nemusíte si s výberom lámať hlavu. Jednoducho si skombinujete sako a nohavice vašej veľkosti a oblek vám sadne ako šitý na mieru. Oblek ušitý v strihu TAILORED FIT predstavuje ideálnu voľbu pre mužov štíhlej a štandardnej postavy, ktorí majú radi väčšiu voľnosť pohybu. Vďaka zošikmeným vreckám vám oblek navyše opticky uberie z obvodu pása.

Súčasťou modelového radu Belaro sú nielen sako a nohavice, ale tiež štýlová spoločenská vesta. Tá vám v lete poslúži ako ideálna náhrada saka. Nielenže sa budete cítiť sviežo, ale navyše urobíte na svoje okolie perfektný dojem. Prezrite si ponuku spoločenských viest BANDI.

V zime zahreje, v lete ochladí

Módni návrhári v BANDI vyvinuli látku tak, aby spĺňala aj tie najnáročnejšie mužské požiadavky. Dômyselne skombinovali 50 % vlny, 40 % polyestru a 10 % lyocellu.  Vlna prispieva k vysokej priedušnosti, a to aj v letných mesiacoch. Vďaka polyestru je materiál odolný a nepodlieha tvorbe žmolkov. Oblek tak bude stále vyzerať ako nový. Špeciálne vlákna lyocell zaisťujú, že je oblek na dotyk hodvábne hladký. Môžete sa teda spoľahnúť, že sa v obleku budete cítiť komfortne i po celom dni strávenom v práci alebo tancovaním na svadbe.

Trojdielny oblek má čo ponúknuť

Zaobstarajte si perfektný prémiový oblek TAILORED FIT Belaro, v ktorom budete vyzerať bezchybne. Cena pánskeho saka je 275,20 €, pánskych nohavíc 157,70 € a vesty 153,07 € oblek využijete na všetky pracovné i spoločenské udalosti.


Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Vďaka nemu budete na každú príležitosť oblečení správne. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Čaká vás dôležité obchodné jednanie? Pozrite sa, ako sa správne obliecť. K úspechu si môžete dopomôcť zdanlivým detailom.

Mohlo by vás zaujímať