Obleky

Čierny pánsky kombinovateľný oblek COMFORT FIT Belaro

Decentný čierny oblek bez vzoru si môžete obliecť kamkoľvek

Či už sa chystáte na ples, svadbu, do práce alebo vás, bohužiaľ, čaká pohreb, je potrebné siahnuť po obleku. A práve čierny kombinovateľný oblek Belaro je pre tieto spoločenské udalosti perfektnou voľbou. Je ušitý z hladkej látky bez vzoru, takže v ňom budete vyzerať štýlovo, nech vyrazíte kamkoľvek. Zdobia ho iba jemne žíhané gombíky.

Čierny oblek Belaro je skvelou voľbou na svadbu i do práce
Čierny oblek Belaro je skvelou voľbou na svadbu i do práce

Kombinácia je cestou pre každého

Oblek Belaro ocenia najmä muži s atypickou postavou, pre ktorých je väčšinou problém nájsť vhodný model. Keďže ide o kombinovateľný oblek, môžete si nohavice a sako zvoliť v inej veľkosti. Oblek je ušitý v strihu COMFORT FIT, ktorý vyhovuje predovšetkým mužom so širšími ramenami, stehnami alebo väčším objemom v páse. Umožňuje väčšiu voľnosť pohybu, a predsa vyzerá skvelo.

Dokonalá voľba na leto i zimu

Návrhári BANDI si pri výbere látky dali veľmi záležať, čo sa odrazilo i na vysokej kvalite obleku. Látka sa skladá z 50 % vlny, 40 % polyestru a 10 % lyocellu. Vlna obleku dodá priedušnosť, bude vám v ňom teda príjemne aj v lete. Vďaka špeciálnym viskózovým vláknam lyocell je zase oblek hodvábny na dotyk. Polyester zaisťuje, aby sa oblek nekrčil a držal tvar po celý deň. Zásluhou dômyselnej kombinácie materiálov sa oblek hodí na každodenné nosenie do práce.

Pánske sako Belaro stojí 275,20 €, pánske nohavice si môžete zaobstarať za 157,70 € a ide o oblek z prémiovej kolekcie. Pri zakúpení obleku získate úpravy na mieru a tiež obal na oblek úplne ZADARMO. Nemusíte si teda robiť starosti s prepravou obleku. Cestou domov vám nezmokne, ani sa nezapráši.


Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chcete si zvoliť správny outfit na ples či do práce a nie ste si istí, ako si vybrať doplnky? Prečítajte si 5 pravidiel, ako kombinovať farby a vzory.

Mohlo by vás zaujímať