Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Corneli

Skvelý oblek do práce i do spoločnosti

Čierny oblek Corneli sa perfektne hodí na všetky pracovné a tiež spoločenské udalosti, ako je ples, svadba alebo návšteva divadla. Tento dvojdielny oblek je ušitý z hladkej čiernej látky bez vzoru, takže si ho môžete obliecť aj na pohreb bez obáv z prípadného pohoršenia pozostalých.

Čierny pánsky oblek Corneli
Čierny pánsky oblek Corneli TAILORED sa hodí do práce aj na ples

Zoštíhli vašu postavu

Oblek je ušitý v strihu TAILORED FIT, ktorý je mierne zúžený v oblasti pása, ale zároveň poskytuje dostatok voľnosti pohybu. Oblek vás teda opticky zoštíhli, čomu napomôžu aj zošikmené vrecká. Zároveň tak vyniknú vaše mužné rysy.

Nadčasový materiál príjemný na dotek

Pre oblek zvolili návrhári módnej značky BANDI nadčasový zmesový materiál. Vďaka tomuto zloženiu materiálov je oblek veľmi príjemný na dotyk. Dôležitou prednosťou je tiež jeho nekrčivosť, ktorá vám zaistí, že si pri prvom posadení nepokrčíte sako alebo nohavice v zadnej časti kolien. Špeciálne viskózové vlákno zase obleku dodáva priedušnosť, preto sa v ňom budete cítiť pohodlne aj počas teplých dní.

Cena pánskeho obleku TAILORED FIT Corneli je 346,17 € a môžete si ho obliecť či už do práce alebo na spoločenské udalosti.

Pôvodná cena: 346,17 €
Nová akčná cena: 295,62 €
Ušetríte: 50,55 €
Akcia platí len do 14. 1. 2023!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Vďaka nemu budete na každú príležitosť oblečení správne. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v eshope www.BandiVamos.cz, a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Oblek do práce už máte vybraný. Teraz sa ešte porozhliadnuť po tých správnych doplnkoch. Pozrite sa, aké doplnky si zvoliť do práce.

Mohlo by vás zaujímať