Obleky

Čierny pánsky oblek BANDI Corneli Tailored Fit

Skvelý oblek do práce i do spoločnosti

Čierny oblek BANDI Corneli sa perfektne hodí na všetky pracovné a tiež spoločenské udalosti, ako je ples, svadba alebo návšteva divadla. Tento moderný dvojdielny oblek je ušitý z hladkej čiernej látky bez vzoru. Práve preto je vhodný aj na pohreb. Jednoducho model na všetky príležitosti. Ocenia ho najmä praktickí muži so zmyslom pre štýl.

Pánsky oblek BANDI, model Tailored Fit Corneli
Pánsky oblek BANDI, model Tailored Fit Corneli

Zoštíhli vašu postavu

Oblek je ušitý v strihu TAILORED FIT, ktorý je mierne zúžený v oblasti pása, ale zároveň poskytuje dostatok voľnosti pohybu. Oblek vás teda opticky zoštíhli, čomu napomôžu aj zošikmené vrecká. Zároveň tak vyniknú vaše mužné rysy.

Mužom so štíhlou postavou odporúčame strih SLIM FIT. A naopak. Páni s objemnejšou postavou si môžu vybrať strih COMFORT FIT, ktorý vyhľadávajú predovšetkým muži so širšími stehnami a väčším obvodom pásu alebo ramien. Tento oblek vás nebude nikde omínať ani obopínať.

Navštívte vašu najbližšiu predajňu BANDI a na mieste si vyberiete ten správny strih, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a ktorý vám najviac pristane.

Nadčasový materiál príjemný na dotek

Pre oblek zvolili návrhári módnej značky BANDI nadčasový zmesový materiál. Vďaka tomuto zloženiu materiálov je oblek veľmi príjemný na dotyk. Dôležitou prednosťou je tiež jeho nekrčivosť, ktorá vám zaistí, že si pri prvom posadení nepokrčíte sako alebo nohavice v zadnej časti kolien. Špeciálne viskózové vlákno zase obleku dodáva priedušnosť, preto sa v ňom budete cítiť pohodlne aj počas teplých dní.

Cena pánskeho obleku TAILORED FIT Corneli je 346,17 € a môžete si ho obliecť či už do práce alebo na spoločenské udalosti.

Pôvodná cena: 346,17 €
Nová akčná cena: 295,62 €
Ušetríte: 50,55 €
Akcia platí len do 31. 10. 2023!
Pánsky oblek BANDI, model Tailored Fit Corneli
Pánsky oblek BANDI, model Tailored Fit Corneli

Odporúčané farby košieľ a doplnkov

S pánskym oblekom BANDI Corneli je možné vytvoriť dva základné typy outfitov, ktoré vrelo odporúčame na ples.

Moderný outfit

Uvoľnene a napriek tomu moderne budete pôsobiť vždy, ak si k tomuto obleku zvolíte čiernu košeľu a čiernu alebo tmavo modrú kravatu.

Štýlový outfit

Biela košeľa s úzkym golierom a čierna alebo antracitová SLIM kravata. To je kombinácia štýlového oblečenia s nádychom ležérnosti. Odporúčame najmä mladým mužom.

Vyberte si tú správnu košeľu v e-shope Bandi Vamos.

Príďte si vyskúšať oblek do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Vďaka nim budete vhodne oblečený na každú príležitosť. Pozrite si, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope Bandi Vamos a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Pánsky vlnený kabát BANDI Mazarelli, antracit
Pánsky vlnený kabát BANDI Mazarelli, antracit

Tip pre vás

Vedeli ste, že podľa spoločenskej etikety nie je vhodné v zimnom období nosiť k pánskemu obleku športovú alebo voľnočasovú bundu? Prečo? Ak opomenieme nevhodné farebné kombinácie športových búnd, ide predovšetkým o vyčnievajúce sako obleku. Kabát musí byť vždy dlhší ako sako.

Správnou voľbou kabátu sa vyhnete hneď dvom prehreškom. Ten prvý je samotný nevhodne zvolený outfit do spoločnosti a druhý, nebyť po boku partnerky nikým iným než jej partnerom. Skúste si predstaviť ženu v šatách a v kabáte a vedľa nej muža v červenej bunde s vyčnievajúcim sakom.

Pozrite sa na nové modely vlnených kabátov BANDI, ktoré naozaj zahrejú.

Mohlo by vás zaujímať