Obleky

Pánsky oblek TAILORED FIT Brisco – dokonalý oblek na svadbu

Elegantný oblek ako stvorený na svadbu

Hľadáte oblek na svadbu alebo inú spoločenskú udalosť? Vyžadujete výbornú kvalitu materiálu, štýlovú farbu, pohodlný strih, ale zároveň nechcete za oblek minúť stovky Eur? Toto všetko spĺňa značkový pánsky oblek BANDI Brisco. V tomto elegantnom pánskom obleku zažiarite na svadbe ako ženích, svedok aj ako svadobný hosť.

Pánsky oblek BANDI Brisco – skvelá voľba na svadbu aj do práce

Pohodlný strih na celodenné nosenie

Strih TAILORED FIT je ideálnou voľbou pre mužov so štíhlou a štandardnou postavou, ktorí majú radi voľnosť pohybu. V modeli tohto strihu sa budete cítiť pohodlne počas celého dňa. Vďaka zošikmenému strihu vreciek budete navyše v obleku vyzerať opticky štíhlejší.

Jedinečný pánsky oblek BANDI Brisco nevyužijete len na svadobnej zábave. Matný povrch materiálu, z ktorého je vyrobený, vám zaisťuje jeho univerzálne využitie. Hodí sa tiež na rodinné oslavy jubilea alebo do práce, preto sa nemusíte báť, že by vám po svadbe zostal visieť v skrini. Stredne modrá farba obleku vám dodá iskru a zdôrazní váš mladistvý vzhľad na akejkoľvek dennej spoločenskej udalosti.

V lete ochladí, v zime zohreje

Pri bližšom pohľade si môžete všimnúť jedinečnú textúru látky, ktorá je z 50 % tvorená vlnou a z 50 % modernými zmesovými vláknami. Vďaka vlne vás pánsky oblek BANDI Brisco v lete ochladí a v zime zohreje. Zmesové vlákna podporujú pre zmenu jeho odolnosť proti pokrčeniu a žmolkom. Dômyselná kombinácia takto zvoleného materiálu robí tento módny kúsok pohodlným a praktickým zároveň.

Cena štýlového obleku je 461,67 € a ide o ideálny módny kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena: 461,67 €
Nová výpredajová cena: 184,67 €
Ušetríte: 277,00 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti.

Ak vám nohavice alebo sako nesadnú presne na mieru, máte v predajni k dispozícii pánsku krajčírku, ktorá vám oblek upraví priamo na vašu postavu. Pozrite si podmienky akcie úpravy pánskych oblekov zadarmo. Vďaka tejto akcii môžete mať oblek presne podľa vašich mier úplne ZADARMO.

Tip pre vás

Chystáte sa na svadbu alebo do spoločnosti a váhate, či si k obleku vziať kravatu alebo motýlika? Prečítajte si praktické rady, kam si vziať kravatu a kam motýlika, nech neurobíte zbytočnú chybu.

Mohlo by vás zaujímať