Obleky

Tmavomodrý kombinovateľný oblek SLIM FIT Viconte

Pánsky kombinovateľný oblek SLIM FIT Viconte je vďaka svojmu exkluzívnemu materiálu a strihu vhodný na všetky spoločenské udalosti. Odporúčame ho nosiť pri príležitostiach osláv jubileí, na plesy, na stužkovú alebo na svadbu.

Oblek z prémiovej kolekcie je ušitý v modernom zoštíhlenom strihu SLIM. To ocenia najmä muži štíhlej postavy. Perfektne zvýrazní vaše mužné rysy, takže budete vyzerať skvelo.

V obleku Viconte zapôsobíte nielen v práci
V obleku Viconte zapôsobíte nielen v práci

Popis obleku Viconte

Pánsky oblek Viconte je kombinovateľný. To znamená, že si môžete vybrať zvlášť veľkosť saka i nohavíc tak, aby vám oblek padol ako na mieru. Navyše, vďaka tmavomodrej látke sa hodí na všetky spoločenské udalosti aj do práce.

Nohavice sú celkovo zoštíhlené a sú ozdobené puncom BANDI na pútku. Skvele vám sadnú, ale zároveň vás nebudú nepríjemne sťahovať.

Pánsky oblek Viconte – ideálny outfit do kancelárie
Pánsky oblek Viconte – ideálny outfit do kancelárie
Pánsky oblek Viconte v kombinácii s kockovanou vestou
Pánsky oblek Viconte v kombinácii s kockovanou vestou

Materiál obleku Viconte

Exkluzívny materiál tvorí z 50 % vlna a z 50 % polyester.

Cena saka pánskeho obleku SLIM FIT Viconte je 213,94 €, cena nohavíc 104,56 €. Vďaka variabilnosti a exkluzívnemu materiálu ho využijete na všetky spoločenské udalosti.

Pôvodná cena saka: 213,94 €
Nová akčná cena: 175,05 €
Ušetríte: 38,89 €

Pôvodná cena nohavíc: 104,56 €
Nová akčná cena: 89,00 €
Ušetríte: 15,56 €

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať si ten pravý oblek pre vás, aby ste vyzerali skutočne dokonale.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku môžete nosiť hnedú aj čiernu obuv a ľahko tak obmeniť váš vzhľad? Pozrite sa na koženú, ručne šitú obuv BANDI, ktorá sa k obleku skvele hodí.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.