Obleky

Tmavomodrý kombinovateľný oblek SLIM FIT Viconte

Pánsky kombinovateľný oblek SLIM FIT Viconte je vďaka svojmu exkluzívnemu materiálu a strihu vhodný na všetky spoločenské udalosti. Odporúčame ho nosiť pri príležitostiach osláv jubileí, na plesy, na stužkovú alebo na svadbu.

Oblek z prémiovej kolekcie je ušitý v modernom zoštíhlenom strihu SLIM. To ocenia najmä muži štíhlej postavy. Perfektne zvýrazní vaše mužné rysy, takže budete vyzerať skvelo.

V obleku Viconte zapôsobíte nielen v práci

Popis obleku Viconte

Pánsky oblek Viconte je kombinovateľný. To znamená, že si môžete vybrať zvlášť veľkosť saka i nohavíc tak, aby vám oblek padol ako na mieru. Navyše, vďaka tmavomodrej látke sa hodí na všetky spoločenské udalosti aj do práce.

Nohavice sú celkovo zoštíhlené a sú ozdobené puncom BANDI na pútku. Skvele vám sadnú, ale zároveň vás nebudú nepríjemne sťahovať.

Pánsky oblek Viconte – ideálny outfit do kancelárie
Pánsky oblek Viconte v kombinácii s kockovanou vestou

Materiál obleku Viconte

Exkluzívny materiál tvorí z 50 % vlna a z 50 % polyester.

Cena saka pánskeho obleku SLIM FIT Viconte je 235,33 €, cena nohavíc 115,02 €. Vďaka variabilnosti a exkluzívnemu materiálu ho využijete na všetky spoločenské udalosti.

Sako SLIM FIT Viconte
Pôvodná cena: 235,33 €
Nová výpredajová cena: 142,00 €
Ušetríte: 93,33 €
Nohavice SLIM FIT Viconte
Pôvodná cena: 115,02 €
Nová výpredajová cena: 68,35 €
Ušetríte: 46,67 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať si ten pravý oblek pre vás, aby ste vyzerali skutočne dokonale.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku môžete nosiť hnedú aj čiernu obuv a ľahko tak obmeniť váš vzhľad? Pozrite sa na koženú, ručne šitú obuv BANDI, ktorá sa k obleku skvele hodí.

Mohlo by vás zaujímať