Partneri

Show Jana Krause – známeho moderátora v jeho talkshow oblieka módna značka Pánske obleky BANDI

Humorná talkshow s pohotovým moderátorom sa už roky teší veľkej diváckej obľube. Každý týždeň si do horúceho kresla sadajú zaujímaví hostia, ktorí sa behom okamihu ocitnú pod nemilosrdnou paľbou otázok. Partnerom tohto programu je módna značka Pánske obleky BANDI. Vďaka tomu sa môžete každú stredu na TV Prima o 21:35  tešiť na skvelú zábavu v réžii dokonale oblečeného Jana Krause.

Partnerom Show Jana Krausa je módna značka Pánske obleky BANDI
Partnerom Show Jana Krausa je módna značka Pánske obleky BANDI

Oblek Jana Krausa, ktorý mu perfektne sadne, však nie je to jediné, čo spája módnu značku Pánske obleky BANDI s touto talkshow. Nedávno sa tu ako hosť objavil vyhľadávaný model Michal Gajdošech, ktorého môžete okrem iného poznať z televíznej reklamy na parfum BANDI Aprimé for Men. Pozrite sa, čo povedal muž, ktorý sa pyšní titulom „Najlepšie telo sveta“, nielen o natáčaní tejto reklamy.

Nedávno ste mali šancu vidieť tiež jednu z oficiálnych tvári módnej značky. Nádejný herec Vojtěch Babišta porozprával nielen o svojej modelingovej kariére. Vypočujte si, čo všetko o sebe prezradil herec a skúsený model, ktorý sa objavil aj v novej reklame BANDI.

Tip pre vás

Chceli by ste tiež vyskúšať originálny parfum BANDI Aprimé for Men? Zaobstarajte si ho z pohodla vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.