Aktuality

Svadobné trapasy – alebo na čo si dať pozor

Každá žena chce mať vedľa seba dokonalého muža. Ale aj v prípade dokonalého zladenia a štýlových doplnkov nemusí byť úspech zaručený. Stačí drobná chybička, ktorú si budete po zvyšok života pripomínať na svadobných fotografiách. Čo patrí k najčastejším trapasom nielen svadobných hostí a ako sa im vyhnúť?

Trapasom na svadbe sa chce každý vyhnúť

Najčastejšie módne svadobné trapasy

Široký opasok s veľkou sponou – k oblekovým nohaviciam opasok nepochybne patrí. Nie však široký s býčou hlavou v mieste spony, ktorý sa nosí k džínsom. Váš muž predsa nie je kovboj z Dallasu. Správnou voľbou je kožený spoločenský opasok vo farbe obuvi, ktorý by nemal byť širší než 3,5 cm. Vyberte mužovi značkový spoločenský opasok, ktorý je k obleku jedinou správnou voľbou.

Perfektne padnúca košeľa – podľa spoločenskej etikety je potrebné dbať na to, aby manžeta rukáva košele vyčnievala z rukáva saka. V opačnom prípade by mohol muž vyzerať, že má sako po dedovi a je mu veľké. Košeľa na svadbu by mala byť vo svetlých farbách. Doplnky a košeľu odporúčame zladiť do rovnakých farieb, ako šaty partnerky, aby bolo na prvý pohľad zrejmé, že ste pár. Pozrite sa na elegantné spoločenské košele, ktoré sú na svadbu ideálnou voľbou.

Každý detail je dôležitý. Nepokazte si váš veľký deň.

Povolená kravata – dohliadnite na to, aby váš partner nepovoľoval kravatu už po zahájení svadby. Ak sa v kravate necíti pohodlne, nech počká, kým skončí oficiálna časť svadby. Potom si kravatu môže zložiť a schovať ju do náprsného vrecka saka. Ak má pocit, že ho kravata škrtí, nie je to kravatou. Pravdepodobne zvolil nevhodnú veľkosť goliera na košeli. Keď bude mať košeľu vybranú správne, bude sa cítiť pohodlne aj s kravatou. Zistite, aké kravaty sa skvelo hodia pre svadobného hosťa.

Mokasíny sa na svadbu zásadne nehodia. Radšej zvoľte typ derby alebo oxford. Prezrite si, ako vyzerá správna spoločenská obuv.

Chcete, aby sa váš muž vyhol týmto zbytočným prešľapom a bol na svadbe oblečený správne? Navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde mu odborní poradcovia s výberom radi pomôžu. V predajniach BANDI oblečiete muža od hlavy až po päty. A to na svadbu a iné spoločenské udalosti, či do zamestnania. Pozrite sa, do ktorej predajne Pánske obleky BANDI to máte najbližšie.

Na svadobných fotografiách by malo byť všetko dokonalé

Mohlo by vás zaujímať