Aktuality

Mimoriadne zlacnenie oblekov o 200 €. Iba počas 10 dní v mesiaci jún.

Máte doma starý oblek a potrebujete nový? Na svadbu, na skúšky, do práce, na oslavy či na iné spoločenské príležitosti? Počas prvých júnových dní si u nás môžete kúpiť akýkoľvek nezľavnený značkový oblek BANDI o 200 € lacnejšie. Avšak iba od 1. 6. do 10. 6. 2023.

Vyberáme pre vás zopár tipov zo 40 modelov oblekov, ktoré sú k dispozícii vo všetkých značkových predajniach BANDI. Prezrite si a vyberte ten váš model.

Mimoriadne zlacnenie oblekov o 200 €. Iba počas 10 dní v mesiaci júni.

Značkové obleky za mimoriadne ceny

Čierny pánsky oblek BANDI Corneli – ZAPLATÍTE LEN 146,17 €

Čierny pánsky oblek je nadčasová klasika. Nemal by chýbať v šatníku žiadneho muža. Určite nie je potrebné dodávať, že čierny oblek je jediným vhodným variantom pri účasti na pohrebe. Pánsky oblek BANDI Corneli je vám k dispozícii v troch rôznych strihoch.

Pánsky oblek BANDI, model Tailored Fit Corneli

Slim pre štíhlych mužov, Tailored Fit pre štíhle a stredné postavy alebo Comfort Fit pre objemnejších mužov. Ak sa vyberiete skúsiť si oblek do predajne, môžete si byť istý, že u nás nájdete oblek na akúkoľvek postavu.

Cena obleku: 346,17 €
Zaplatíte: 146,17 €
Ušetríte: 200 €

IBA 10 DNI!


Tmavomodrý pánsky oblek BANDI Dessio – za luxusný oblek ZAPLATÍTE LEN 309,52 €

Pre priaznivcov modrých odtieňov oblekov, ktoré sú stále trendy, vyberáme nový model pánskeho obleku BANDI Dessio z kolekcie New Season 2023. Je to jeden z mnohých oblekov v modrej farbe, z ktorých si v predajniach BANDI určite vyberiete. Odporúčame ho využiť nielen na spoločenské udalosti, ako je svadba či ples, ale aj do práce počas celého roka.

Pánsky oblek BANDI, model Dessio

Prečo práve modrý oblek? Muži oblečení v pánskom obleku modrej farby pôsobia sebavedomo a veľmi elegantne. Práve preto modré obleky do práce najčastejšie nosia úspešní manažéri.

Cena obleku: 509,52 €
Zaplatíte: 309,52 €
Ušetríte: 200 €

IBA 10 DNI!


Svetlosivý pánsky oblek BANDI Zaccario – za prémiový oblek ZAPLATÍTE LEN 255,06 €

Zo svetlých letných farieb pánskych oblekov vyberáme model BANDI Zaccario. Ak po zimnej sezóne potrebujete zmeniť farbu obleku do práce alebo ste vyznávačom leta a svetlých farieb, tak je značkový oblek BANDI Zaccario pre vás ten pravý.

Pánsky oblek BANDI, model Zaccario

Modely oblekov v svetlých letných farbách sú typické aj pre svadobčanov či hostí osláv jubileí a podobne. Z ponuky BANDI si vyberiete z niekoľkých svetlých farieb. Svetlomodrá, svetlosivá, piesková a iné.

Cena obleku: 455,06 €
Zaplatíte: 255,06 €
Ušetríte: 200 €

IBA 10 DNI!


Podmienky pre získanie zľavy 200

  • Akcia platí na všetky nezľavnené komplet obleky BANDI.
  • Nevzťahuje sa na kombinovateľné obleky, kde si zvlášť vyberiete sako a nohavice.
  • Pri platení vám bude z ceny vybraného obleku odpočítaná čiastka 200 €.

Príďte si oblek BANDI vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktorými dotiahnete váš outfit k dokonalosti.

Ak vám nohavice alebo sako nesadnú presne na mieru, máte v predajni k dispozícii pánsku krajčírku, ktorá vám upraví oblek priamo na vašu postavu. Pozrite si podmienky akcie úpravy pánskych oblekov zadarmo. Vďaka tejto akcii môžete mať úpravy obleku presne na vaše miery úplne ZADARMO.

NEZABUDNITE!
Mimoriadne zlacnenie oblekov o 200 PLATÍ IBA OD 1. 6. DO 10. 6. 2023.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať