Obleky

Čierny pánsky oblek SLIM FIT Herodio

Oblek do spoločnosti aj do práce

Zháňate oblek, v ktorom budete vyzerať perfektne v práci aj na spoločenských udalostiach? Potom je pre vás dvojdielny oblek Herodio ako stvorený. Ide o elegantný čierny oblek s decentným vzorom, ktorý sa perfektne hodí do zamestnania aj na menej formálne spoločenské akcie ako sú svadby a plesy.

Elegantný oblek Herodio vynosíte do práce aj na spoločenské udalosti
Elegantný oblek Herodio vynosíte do práce aj na spoločenské udalosti

Strih zdôrazní mužné rysy

Oblek je v zoštíhlenom strihu SLIM FIT, ktorý perfektne padne mužom štíhlej a štandardnej postavy. Vďaka obleku vyniknú mužné rysy vašej postavy. Tie podčiarkujú aj jednotlivé dizajnové prvky obleku ako zúžené chlopne alebo šikmé vrecká. Ak chcete ešte viac zdôrazniť vašu postavu, odporúčame ponechať vrecká saka zašité. Oblek tak bude omnoho výraznejšie obopínať vašu postavu.

Pánsky oblek Herodio – pohľad spredu
Pánsky oblek Herodio – pohľad spredu
Pánsky oblek Herodio – pohľad zozadu
Pánsky oblek Herodio – pohľad zozadu

Kvalitný materiál príjemný na dotyk

Módna návrhárka Olga Jeřábková si dala na výbere a spracovaní materiálu naozaj veľmi záležať. A je to vidieť. Čierna látka so zaujímavou jemnou vzorkou sa skladá zo špeciálnej kombinácie vlákien, vďaka ktorým je oblek pružný a príjemný na dotyk. To ocení predovšetkým vaša partnerka, ktorá sa k vám počas tanca vždy rada privinie. Oblek tiež skvelo drží tvar. Nemusíte sa teda báť nežiaduceho pokrčenia.

Príklad outfitu do práce
Príklad outfitu do práce
Detail outfitu do práce
Detail outfitu do práce

Cena pánskeho obleku SLIM FIT Herodio je 406,46 € a ide o čierny oblek, ktorý si oblečiete ako na ples, tak aj do práce.

Pôvodná cena: 406,46 €
Nová výpredajová cena: 250,91 €
Ušetríte: 155,55 €
Akcia platí len do 31. 10. 2022, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám profesionálny tím odborných poradcov ochotne pomôže s výberom ideálneho oblečenia na každú príležitosť. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek na e-shope www.BandiVamos.cz a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rada pre vás

Vďaka zaujímavému vzoru môžete oblek ľubovoľne skombinovať s elegantnými košeľami BANDI.

Mohlo by vás zaujímať