Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Longo

Elegantný oblek na spoločenské udalosti aj do práce

Hľadáte pánsky oblek do spoločnosti či do práce? Ste milovníkom originality alebo čiernej farby? Vsaďte na dokonalý štýl. V čiernom pánskom obleku BANDI Longo nikdy neurobíte chybu. Môžete ho použiť na akejkoľvek spoločenskej udalosti aj do zamestnania. V kombinácii s bielou košeľou a elegantnou kravatou v ňom vždy budete vyzerať dokonale.

Pánsky oblek Longo – do práce aj spoločnosti

Urobte skvelý dojem cez deň aj vo večerných hodinách

Odlíšte sa od ostatných mužov výnimočným oblekom s decentnou textúrou. Matný čierny oblek môžete nosiť počas dňa aj na večerné udalosti, ktoré sa konajú po 18. hodine. V každom prípade teda budete mať istotu, že ste oblečení správne a podľa pravidiel spoločenskej etikety. Odporúčame na všetky spoločenské udalosti, akými sú svadba, ples, stužková alebo oslavy jubileí.

Dokonalé strihové prvky

Jedinečný dizajn pánskeho obleku navrhla dizajnérka BANDI Karina Kotalová v štýle najnovších módnych trendov. Sako tohto modelu sa zapína iba na jeden gombík, čo pôsobí veľmi elegantne. Navyše v ňom skvelo vynikne kravata. Váš perfektný vzhľad podčiarkne ozdobné prešitie na rukávoch a klopách saka.

Pánsky oblek Longo – pohľad spredu
Pánsky oblek Longo – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál pre vaše pohodlie

Nadčasový materiál s vysokým obsahom vlny je veľmi príjemný na dotyk. Špeciálna kombinácia vlákien znižuje krčivosť látky, a vy tak budete v tomto obleku vždy vyzerať upravene, či už budete dlhšie sedieť na oslave, v zamestnaní alebo vo vozidle.

Podšívka saka je ušitá z meďnatého vlákna, ktoré je veľmi ľahké a priedušné. V pánskom obleku Longo sa preto nebudete toľko potiť ani počas teplých letných dní.

Cena pánskeho obleku Tailored FIT Longo je 517,67 € a ide o veľmi elegantný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena: 517,67 €
Nová výpredajová cena: 315,45 €
Ušetríte: 202,22 €
Akcia platí len do 28. 2. 2023, alebo do vypredania zásob!
Pánsky oblek Longo – detail chlopne
Pánsky oblek Longo – detail podšívky

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom poradí profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že váš celkový vzhľad ovplyvňuje aj typ goliera? Prečítajte si, ako vybrať pánsku košeľu so správnym golierom, a vyzerať vďaka tomu dokonale.

Mohlo by vás zaujímať