Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Longo

Elegantný oblek na spoločenské udalosti aj do práce

Hľadáte perfektný oblek, ktorý vám zaistí voľnosť pohybu? V čiernom pánskom obleku Longo sa budete cítiť vždy pohodlne. Navyše ho vynosíte do práce aj na spoločenské udalosti, ako je ples, svadba, alebo promócie. Oblek je ušitý v mierne vyštíhleném strihu TAILORED FIT, ktorý dokonale padne mužom so štandardnou postavou.

Pánsky oblek Longo – do práce aj spoločnosti

Urobte skvelý dojem cez deň aj vo večerných hodinách

Odlíšte sa od ostatných mužov výnimočným oblekom s decentnou textúrou. Matný čierny oblek vynosíte cez deň, aj na večerné udalosti, ktoré sa konajú po 18. hodine. V každom prípade teda budete mať istotu, že ste oblečení správne a podľa pravidiel spoločenskej etikety.

Dokonalé strihové prvky

Jedinečný dizajn bol navrhnutý Karinou Kotalovou v štýle najnovších módnych trendov. Sako sa zapína na jeden gombík, čo pôsobí veľmi elegantne. Navyše vďaka tomu skvelo vynikne kravata. Váš perfektný vzhľad podčiarkne ozdobné prešitie na rukávoch a klopach saka.

Pánsky oblek Longo – pohľad spredu
Pánsky oblek Longo – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál pre vaše pohodlie

Oblek je ušitý z 69% vlny a 31% polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny je oblek pohodlný a veľmi príjemný na dotyk. Prímes polyesteru vám zaručí menšiu krčivosť látky a vy tak budete vyzerať vždy upravene. Podšívka je ušitá z meďnatého vlákna, ktoré je veľmi ľahké a priedušné, preto sa v horúcich dňoch nebudete v saku príliš potiť.

Cena pánskeho obleku Tailored FIT Longo je 517,67 € a ide o veľmi elegantný kúsok do vášho šatníka. V cene obleku sú navyše úpravy na mieru a obal na oblek ZADARMO.

Pánsky oblek Longo – detail chlopne
Pánsky oblek Longo – detail podšívky

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom poradí profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že váš celkový vzhľad ovplyvňuje aj typ goliera? Prečítajte si, ako vybrať pánsku košeľu so správnym golierom a vyzerať tak dokonale.

Mohlo by vás zaujímať