Obleky

Čierny pánsky oblek SLIM FIT Marquez

Dokonalý oblek na spoločenské udalosti aj do práce

Potrebujete oblek na ples, ktorý využijete aj pri iných príležitostiach? Potom je pre vás tou správnou voľbou pánsky oblek BANDI, model SLIM FIT Marquez. Perfektne sa hodí na spoločenské udalosti, ako sú ples, svadba a ďalšie. Môžete si ho vziať aj na pohovor či do práce. Zároveň ho odporúčame mladým mužom na maturitu alebo na skúšky na vysokej škole. V tomto univerzálnom obleku budete mať vždy istotu, že ste oblečení správne.

Oblek je ušitý v modernom SLIM strihu, čo znamená, že je zoštíhlený. Preto je vhodný pre mužov štíhlej alebo štandardnej postavy. Zoštíhlený strih obleku pomôže opticky vytvarovať vašu postavu. Budete v ňom vyzerať mužne a elegantne.

Pánsky oblek SLIM FIT Marquez – perfektná voľba na každú príležitosť

Popis obleku Marquez

Pánsky oblek BANDI Marquez je vyrobený z kvalitnej matnej látky čiernej farby. Práve vďaka tomu je jeho využitie tak všestranné.

Návrhári od BANDI navrhli oblek tak, aby vám dokonalo sadol a aby ste v ňom vyzerali skvelo. Sako je oživené štýlovými prvkami, ktoré vládnu svetovým trendom. Zúžené klopy pôsobia veľmi moderným dojmom. Rovnako bude pôsobiť aj muž oblečený v tomto obleku. Zošikmené vrecká pomáhajú opticky zoštíhliť vašu postavu. Jeden rozparok na zadnej strane saka vám dodá eleganciu. Pridané vrecko na pravej strane oživí váš celkový vzhľad.

Aj napriek tomu, že je oblek ušitý v SLIM strihu, dbali návrhári od BANDI na to, aby boli nohavice pohodlné a neobmedzovali vás v pohybe. Budete sa v nich cítiť príjemne a pohodlne pri chôdzi aj pri tanci.

Pánsky oblek Marquez – príklad outfitu
Pánsky oblek Marquez – pohľad zozadu

Materiál obleku Marquez

Pánsky oblek Marquez je ušitý z exkluzívneho materiálu. Jedinečná kombinácia vlákien zaručuje nekrčivosť obleku a tiež jeho priedušnosť. Aj počas celodenného nosenia tak budete stále vyzerať dokonale.

Pánsky oblek Marquez – príklad outfitu pre manažéra
Pánsky oblek Marquez – príklad outfitu pre svadobného hosťa

Cena pánskeho obleku SLIM FIT Marquez je 348,44 € a ide o univerzálny oblek do vášho šatníka.

Pôvodná cena: 348,44 €
Nová výpredajová cena: 139,38 €
Ušetríte: 209,06 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať pre vás ten správny oblek, aby ste vyzerali naozaj dokonalo.

Tip pre vás

Neviete si rady, akú farbu košele alebo kravaty si vybrať k obleku? Nevadí. Zvoľte si klasickú kombináciu bielej spoločenskej košelečiernej slim kravaty, ktorou nikdy nič nepokazíte. Tento mladistvý elegantný outfit môžete oživiť aj vreckovkou do saka.

Mohlo by vás zaujímať