Aktuality

Idete na ples a máte doma starý oblek? Vymeňte ho za nový a získajte mimoriadnu zľavu 200 €

Chystáte sa na ples a potrebujete sa nahodiť do gala? Čo však v prípade, keď sa vám zmenila postava a oblek už nesedí? Alebo vám visí v skrini už od maturity a vy by ste ho radi vymenili za nový, značkový model?

Práve pre vás pripravila značka BANDI mimoriadnu ponuku, aby ste si mohli veľmi výhodne kúpiť nový plesový oblek. Vymeňte svoj starý oblek za nový a ak si k obleku zakúpite nezľavnenú košeľu, dostanete od nás zľavu 200 € na akýkoľvek nezľavnený oblek.

Zaobstarať si tak nový oblek BANDI na ples môžete už od 174 €.

V značkovom obleku sa budete cítiť vždy pohodlne a sebavedome

Ako vymeniť váš starý oblek za nový a získať mimoriadnu zľavu 200 €?

1. Čo najskôr navštívte najbližšiu predajňu BANDI a prineste so sebou svoj starý oblek. Na jeho značke nezáleží. Podstatné je, že musíte doniesť sako a nohavice zo starého obleku, ktoré sú vyrobené z rovnakej látky a majú tú istú farbu.

2. Vyberte si nový spoločenský oblek BANDI zo všetkých nezľavnených značkových modelov v cenovom rozpätí od 373,40 € do 606,70 €. Z jeho bežnej ceny vám bude odpočítaná zľava 200 €. Vďaka tomu si iba teraz môžete na ples kúpiť napríklad značkový oblek BANDI Artemio Marsala, Tailored Fit v úžasnej cene 173,40 € z pôvodnej ceny 373,40 €. A to sa určite oplatí.

3. Aby ste z našej predajne odchádzali dokonale oblečený na spoločenskú alebo pracovnú udalosť, vyberte si k obleku akúkoľvek z nezľavnených značkových košieľ BANDI.

Týmto splníte podmienky, ktoré sú nastavené na uplatnenie mimoriadnej zľavy 200 € za starý oblek.

UPOZORNENIE
Táto špeciálna ponuka platí od 1. 2. do 29. 2. 2024


Vyberte si nový spoločenský oblek BANDI

Návrhári značky BANDI pre vás pripravili niekoľko tipov na dokonalé plesové obleky z kolekcie nových modelov New Season 2024, ktoré si práve teraz môžete zakúpiť s mimoriadnou zľavou 200 € a pritom naozaj ušetriť.

Tip č. 1 – pre mužov, ktorí chcú byť stredobodom pozornosti

Originálny pánsky oblek BANDI Artemio Marsala, Tailored Fit

Dávate prednosť moderným trendom pred klasikou? Farebná škála nových modelov značkových oblekov BANDI na plesovú sezónu New Season 2024 je veľmi pestrá. Pre mužov s vycibreným vkusom odporúčame pánsky oblek BANDI Artemio Marsala. Výnimočný model v originálnom odtieni bordó vám umožní byť naozaj neprehliadnuteľným a ukázať svoju osobnosť.

Čierna košeľa skvele dopĺňa netradičnú farbu dvojdielneho značkového obleku BANDI Artemio Marsala a podčiarkuje jeho slávnostný charakter. Modrá pánska vesta dodá outfitu nový rozmer, umocní váš elegantný vzhľad a zároveň prepojí jednotlivé prvky odevu.

Vo farebne výraznom obleku BANDI Artemio Marsala doslova zažiarite na každom plese. Výnimočný model je vhodný pre všetky typy formálnych aj menej formálnych spoločenských a pracovných udalostí. Zapôsobíte sebavedomým dojmom v pracovnom prostredí a pozornosť všetkých prítomných si určite získate v každej spoločnosti.

Bežná cena pánskeho obleku BANDI Artemio Marsala, Tailored Fit: 373,40 €
Mimoriadna zľava na nový plesový oblek: 200 €
Výhodná cena obleku len teraz: 173,40 €

Akcia platí od 1. 2. do 29. 2. 2024

Tip č. 2 – pre mužov, ktorí radi vsádzajú na istotu

Vlnený pánsky oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit

Modrý vlnený oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit s nádychom luxusu je tou pravou voľbou pre mužov, ktorí si radi užívajú spoločenský život plnými dúškami. Tmavomodrý odtieň nechá vyniknúť vašu osobnosť a prirodzenú eleganciu. V spoločenskom obleku BANDI Hilario si plesovú sezónu užijete naozaj štýlovo.

Pánsky oblek BANDI Hilario Marin s modro-petrolejovou košeľou a výraznou vzorovanou kravatou ako základ decentného outfitu na plesy strednej formálnosti.

Oblek v kobaltovej farbe patrí medzi elegantné a zároveň veľmi praktické modely v kategórii spoločenských a biznis oblekov. Je vhodný na väčšinu denných aj večerných príležitostí. Pánsky oblek BANDI Hilario Marin využijete aj do práce, na rodinné a spoločenské oslavy alebo kultúrne príležitosti.

Bežná cena pánskeho obleku BANDI Hilario Marin, Slim Fit: 579,52 €
Mimoriadna zľava na nový plesový oblek: 200 €
Výhodná cena obleku len teraz: 379,52 €

Akcia platí od 1. 2. do 29. 2. 2024

Tip č. 3 – pre milovníkov nadčasovej klasiky

Štýlový pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit, Tailored Fit

Ak dávate prednosť nadčasovej klasike, ktorá nepodlieha premenlivým trendom, skvelou voľbou bude pre vás tmavosivý pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit. Jeho decentný odtieň má jedinečný nádych elegancie, luxusu a vznešenosti. Na slávnostnú večernú udalosť, akou je ples, zvoľte k obleku spoločenskú košeľu a kravatu v tmavších farbách.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit, Tailored Fit (bez vesty) je perfektnou modernou alternatívou klasického čierneho obleku.

Ani po plese vám rozhodne oblek BANDI Lamonte nebude ležať úhorom. Spolu s bielou alebo svetlejšou košeľou ho ďalej vynosíte na slávnostné príležitosti, akými sú napríklad svadba, oslava jubilea alebo firemný večierok. Oblek skvelo využijete aj do práce v znamenitej kombinácii so svetlomodrou košeľou. Strih Tailored Fit je vhodný pre mužov so štíhlejšou a štandardnou postavou.

Bežná cena pánskeho obleku BANDI Lamonte Antracit: 451,20 €
Mimoriadna zľava na nový plesový oblek: 200 €
Výhodná cena obleku len teraz: 251,20 €

Akcia platí od 1. 2. do 29. 2. 2024

Radi by ste videli ďalšie elegantné obleky BANDI, ktoré si práve teraz môžete zakúpiť za výnimočne výhodné ceny? Príďte sa pozrieť priamo do svojej najbližšej predajne BANDI. Vo všetkých predajniach sú pre vás pripravené ďalšie značkové modely v pestrej škále farieb a strihov pre každého muža.


„Ideš na ples?“

Pozrite si televíznu reklamu módnej značky Pánske obleky BANDI „Ideš na ples?“ s obľúbenými českými a slovenskými hercami Petrom Štěpánkom, Martinom Stránskym, Markom Igondom a Jozefom Vajdom.


Vyberte si elegantnú košeľu BANDI

Prezrite si veľký výber spoločenských a voľnočasových košieľ BANDI. Od bielej klasiky, cez decentné odtiene až po veľmi pestré, moderné farby z palety súčasnej pánskej módy.

Nákupom vybranej značkovej košele v ktorejkoľvek predajni BANDI splníte podmienky na uplatnenie mimoriadnej zľavy 200 € za starý oblek. A odídete z predajne dokonale oblečení pre každú spoločenskú, slávnostnú alebo pracovnú udalosť.


Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám poupraví oblečenie presne na mieru vašej postavy. 
Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a šetrite svoj čas aj peniaze.

Príďte si čo najskôr vymeniť váš starý oblek za nový

Plesová sezóna na nikoho nepočká! Prineste ešte dnes svoj starý oblek do najbližšej značkovej predajne BANDI a získajte mimoriadnu zľavu 200 €. Vďaka tomu si práve teraz zakúpite značkový oblek BANDI len za 173,40 €.

Odborní poradcovia vám pri šálke dobrej kávy alebo niečoho tvrdšieho na zahriatie radi poradia s výberom toho pravého obleku, spoločenskej obuvi a všetkých módnych doplnkov, ktoré budete potrebovať nielen na ples.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je potrebné na vybranom oblečení čokoľvek upraviť, v každej značkovej predajni BANDI je vám k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali úžasne.


Najčastejšie otázky k akcii „Vymeňte starý oblek za nový“

Musím priniesť oblek módnej značky BANDI?
Nie, nemusíte. Môžete priniesť oblek akejkoľvek inej tuzemskej alebo zahraničnej značky. Dôležité je, aby bol oblek nepoškodený, kompletný a aby ste k nemu priniesli doklad o jeho vyčistení z čistiarne.

Musím mať doklad o zakúpení starého obleku?
Nie, nemusíte. K vášmu starému obleku nepotrebujete žiadny doklad, visačku ani štítok.

Je možné poslať manželku alebo iného rodinného príslušníka vymeniť starý oblek za nový?
To sa, bohužiaľ, nedá. Cieľom módnej značky BANDI je vaša úplná spokojnosť. BANDI nepredáva obleky. BANDI oblieka muža. Je dôležité, aby vám oblek dokonale sedel. V prípade, že by to tak nebolo, je vám na predajni k dispozícii pánska krajčírka, ktorá vám oblek upraví presne na vaše miery. Ak si navyše kúpite košeľu alebo ďalší pánsky doplnok, ako je uvedené v akcii úpravy vášho obleku zadarmo, za úpravy na mieru nebudete nič platiť.

Môžem  za oblek po uplatnení zľavy 200 € zaplatiť darčekovými šekmi?
Áno. Môžete využiť darčekové šeky BANDI na celý nákup.

Mám doma tri obleky a chcem si kúpiť iba jeden nový. Bude mi zľava za všetky tri staré obleky sčítaná?
Nie, nebude. Akcia výmena starého obleku za nový sa vzťahuje vždy na jeden oblek. Teda za jeden starý oblek získate so zľavou vždy len jeden nový oblek.

Mám doma tri staré obleky a chcem si kúpiť tri nové. Dostanem všetky tri so zľavou?
Áno. Za každý starý oblek, ktorý prinesiete, získate nový oblek so zľavou.

Mohlo by vás zaujímať