Aktuality

Nové modely pánskych oblekov BANDI na plesovú sezónu 2024

Idete sa na ples? Chcete vyzerať naozaj skvele a cítiť sa pohodlne? Zaobstarajte si na novú plesovú sezónu značkový oblek BANDI navrhnutý v štýle najnovších trendov pánskej spoločenskej módy.

Aby ste na plese a v spoločnosti urobili ten najlepší dojem, pripravili pre vás návrhári značky BANDI dokonalé modely spoločenských oblekov z novej módnej kolekcie New Season 2024.

V značkovom obleku sa budete cítiť vždy pohodlne a sebavedome

Spoločným menovateľom spoločenských oblekov z kolekcie New Season 2024 je výber špičkových materiálov a ich prvotriedne spracovanie. Všetky nové obleky vám vďaka tomu ponúkajú dokonalý vzhľad aj maximálny komfort a pohodlie pri ich nosení.

Pozrite sa na príklady niektorých z nich. Vyberte si ten pravý oblek pre vás a potom si už len užívajte nezabudnuteľné plesové večery.


Tip č. 1 – štýlový oblek pre milovníkov elegancie

Pánsky oblek BANDI Venero Marin, Tailored Fit

Máte radi reprezentačné plesy? Chodíte do divadla na slávnostné premiéry? Práve na tieto a ďalšie vysoko formálne spoločenské a kultúrne podujatia sa hodí luxusný spoločenský oblek BANDI Venero Marin, Tailored Fit. Tento elegantný oblek odporúčame všetkým mužom, ktorí sa obliekajú v štýle aktuálnych módnych trendov.

Oblek BANDI Venero Marin ako slávnostný outfit na vysoko formálne príležitosti

Jedinečná tmavomodrá farba spolu s pololesklou látkou zo 100% vlny v najvyššej kvalite určujú vysoko formálny a slávnostný charakter jedinečného obleku. Prémiový model BANDI Venero Marin je skvelou voľbou aj na vystupovanie na verejných podujatiach, na oslavy jubileí alebo honosné svadby.

Cena obleku BANDI Venero Marin, Tailored Fit za 606,70 € za prémiový model na špeciálne príležitosti je skutočne výhodnou a dlhodobou investíciou do vášho spoločenského šatníka.


Tip č. 2 – luxusný smoking na výnimočné okamihy

Pánsky smoking BANDI Rivello Nero, Tailored Fit

Luxusný pánsky smoking BANDI Rivello Nero z najjemnejšej vlnenej priadze je vaším najlepším sprievodcom do sveta výnimočných okamihov. Tento klasický, štýlovo vycibrený spoločenský oblek využijete predovšetkým na všetky špeciálne slávnostné príležitosti, kde je predpísaný dress code Black tie.

K pánskemu smokingu patrí neodmysliteľne čierny štýlový motýlik, výnimočne môže byť aj farebný

Pánsky smoking BANDI Rivello Nero sa perfektne hodí na slávnostné večere, galavečery, odovzdávanie cien, divadelné premiéry, opery alebo významné plesy. Luxusný oblek zo stopercentnej vlny v najvyššej kvalite zdôrazní váš šarm a osobnosť na každej slávnosti a špeciálnej spoločenskej príležitosti.

Cena pánskeho smokingu BANDI Rivello Nero, Tailored Fit 626,20 € zahŕňa pánske smokingové sako a nohavice s lampasmi.


Tip č. 3 – nadčasový oblek s nádychom vznešenosti

Pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit, Tailored Fit

Pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit je perfektnou modernou alternatívou klasického čierneho alebo modrého obleku. Variabilita tmavosivej látky vám umožní ľahko zladiť rôzne farby a vzory košieľ a módnych doplnkov. Odporúčame pre denné aj večerné spoločenské a pracovné udalosti.

Elegantným večerným outfitom, ktorého základom je dvojdielny pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit doplnený pánskou vestou

Model obleku BANDI Lamonte Antracit je vhodný nielen do zamestnania, kde ho využijú ako manažéri, tak aj úradníci, ale aj na spoločenské udalosti. Ako sú napríklad plesy, svadby, oslavy jubileí a podobne.

Cena pánskeho obleku BANDI Lamonte Antracit, Tailored Fit 451,20 € zahŕňa pánske sako a nohavice v antacitovej farbe. Tento oblek kedykoľvek vhodne doplníte pánskou spoločenskou vestou.


Vybraný model obleku BANDI z kolekcie New Season 2024 s mimoriadnou zľavou

Pre tých z vás, ktorí radi šetria pri nákupe nových modelov oblekov, pripravila značka BANDI výnimočnú ponuku nového spoločenského obleku s exkluzívnou zľavou. Vďaka tomu teraz kúpite značkový oblek BANDI z kolekcie nových modelov New Season 2024 za výhodnú cenu. Pozrite sa.


„Ideš na ples?“

Videospot módnej značky Pánske obleky BANDI „Ideš na ples?“ s obľúbenými slovenskými a českými hercami Petrom Štěpánkom, Martinom Stránskym, Markom Igondom a Jozefom Vajdom, ktorí sú zároveň tvárami značky BANDI. Môžete vidieť na TV obrazovkách.


Vyberte si luxusnú spoločenskú košeľu BANDI

Váhate akú košeľu si vziať k obleku, ak sa chystáte na formálny ples? A ako je to s výberom košele na neformálny typ plesu? Prečítajte si odporúčania profesionála v článku „Ako sa obliecť na ples?“ a vhodnú košeľu pre vás si zakúpite na predajniach Bandi.

Dolaďte svoj plesový outfit do dokonalosti

Nezabudnite, že k dokonalému plesovému outfitu potrebujete aj vhodné módne doplnky. Pozrite si veľký výber štýlových kravát, elegantných motýlikov, vreckoviek, manžetových gombíkov, koženej obuvi a opaskov a ďalších doplnkov na stránkach Bandi.sk.

Originálna vôňa BANDI pre naozajstných mužov

Naozajstný džentlmen dbá nielen o svoje oblečenie. Rovnako dôležité je pre neho, ako vonia svojej partnerke a ľuďom okolo. Kúpte si k dokonalému outfitu originálny parfum BANDI Aprimé for Men s nezameniteľnou vôňou. Odporúčame ho nielen na denné, ale aj večerné príležitosti. Do práce aj do spoločnosti.

K pánskemu obleku patrí do zimy elegantný kabát

Bola by škoda nevyužiť potenciál vášho nového outfitu. „Keď si už dáte námahu s výberom dokonalého obleku a doplnkov, nepokazte celkový dojem tým, že si na oblek oblečiete športovú bundu. Jedinou správnou voľbou je v tomto prípade kabát. Bez toho sa v zimnom období nezaobídete, obzvlášť ak sa chystáte do spoločnosti.“, hovorí majiteľ značky, pán Andrej Bandi Vámoš.

Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám poupraví oblečenie presne na mieru vašej postavy. 
Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a šetrite svoj čas aj peniaze.


Príďte si vybrať z celej kolekcie oblekov BANDI New Season 2024

Príďte si pre svoj dokonalý oblek na ples z kolekcie modelov New Season 2024 do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI. Posaďte sa do jedného z pohodlných kožených kresiel a v pokoji si vychutnajte šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ďalšie sa postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vášho obleku, košele, kabátu, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Mohlo by vás zaujímať