Aktuality

Majiteľ módnej značky BANDI ďakuje lekárom a zdravotníkom

Práca lekárov a celého zdravotníckeho personálu je náročná. Sú to práve oni, kto má vo svojich rukách naše zdravie a niekedy dokonca aj životy. Napriek tomu sa im často nedostáva takej úcty, akú by si zaslúžili. V tejto súvislosti prichystal pre zmienené profesie majiteľ značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, výnimočný darček vo forme 50% zľavy na nákup značkovej módy.

BANDI ďakuje lekárom a zdravotníkom
BANDI ďakuje lekárom a zdravotníkom

Prečo BANDI ďakuje lekárom a zdravotníkom?

Zdravie. Každý z nás si ho praje a každý ho potrebuje. Keď príde choroba či úraz, pripadá nám ako samozrejmosť obrátiť sa na lekárov. Lekári, zdravotné sestry, sanitári a ďalší odborný personál sa potom o nás starajú. Naše zdravie a niekedy aj životy doslova závisia na ich dobre odvedenej práci, ktorá je veľmi náročná. Bohužiaľ je často spoločnosťou nedocenená,“ vysvetľuje majiteľ spoločnosti Andrej Bandi Vámoš.

Tento stav si dobre uvedomujem a rád by som lekárom i zdravotníkom vyjadril úctu a rešpekt. Preto im ako darček venujem zľavu, s ktorou si v predajniach BANDI nakúpia oblečenie, a môžu tak urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym,“ dodáva majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI.

Lekári, sestry, sanitári a ďalší zdravotnícky personál majú možnosť využiť tento darček a nakúpiť od pondelka 11. 10. do pondelka 25.10. 2021 v značkových predajniach BANDI so zľavou 50 %. Stačí sa preukázať potvrdením o zamestnaní v zdravotníckom sektore, a to buď písomným dokladom od svojho zamestnávateľa, alebo zamestnaneckým preukazom, na ktorom je uvedený názov zdravotníckeho zariadenia a tiež vaše meno a priezvisko ako zamestnanca.

Zľavu samozrejme využijú aj ženy. Ak prídu do predajne lekárky, sestry či sanitárky so svojím manželom, synom, otcom alebo bratom, majú ideálnu možnosť vybrať pre nich oblečenie. Od pánskych oblekov cez košele, nohavice až po módnu obuv. Zároveň môžu tiež všetci zdravotníci využiť túto príležitosť k nákupu vianočných darčekov pre svojich blízkych.

Príklad zľavy
Cena pánskeho obleku: 295,62 €
Darček – 50% zľava: 147,81 €
Zdravotníci ušetria: 147,81 €

Ak by ste si kupovali celý outfit na spoločenské udalosti, teda pánsky oblek s košeľou a kravatou, bežne by ste zaplatili 439,98 €. S využitím tejto špeciálnej zľavy však zaplatíte len polovicu ceny, teda 219,99 €. Môžete navyše využiť služby profesionálnej krajčírky, ktorá vám priamo v predajni upraví vybraný oblek presne na mieru. A to sa vám rozhodne oplatí.

Čo všetko si v zľave môžete kúpiť?

O polovicu lacnejšie nakúpite všetok nezľavnený tovar. Vzhľadom k širokej ponuke sa nemusíte báť, že by ste si nemali z čoho vyberať. Práve naopak. Vďaka bohatému zásobovaniu si v značkových predajniach BANDI vyberiete z viac než 20 modelov elegantných oblekov, desiatok modelov pohodlných košieľ, jedinečných kravát alebo motýlikov. V ponuke nájdete štýlové saká na voľný čas, hrejivé elegantné kabáty a svetre, alebo koženú, ručne vyrábanú obuv. Všetko navyše nájdete v rôznych veľkostiach a strihoch, takže obliecť sa od hlavy až po päty sa tu môže naozaj každý. Pozrite si príklady oblečenia, ktoré nakúpite so zľavou.

Tmavomodrý pánsky oblek SLIM FIT Sergio

Tmavo modrý oblek Sergio vynosíte do práce aj do divadla
Tmavo modrý oblek Sergio vynosíte do práce aj do divadla

Hľadáte oblek, ktorý využijete na pracovné príležitosti aj na spoločenské udalosti, ako je svadba alebo ples? Potom je pre vás tmavomodrý oblek Sergio dokonalou voľbou. Zoštíhlený strih SLIM FIT je ideálnou voľbou pre štíhlych mužov, ktorí si potrpia na moderný vzhľad.

 Na saku nájdete aj zošikmené vrecká, ktoré postavu tiež opticky zoštíhľujú. Štyri prekladané gombíky na rukávoch vám navyše ešte pridajú na elegancii.

Pôvodná cena obleku: 342,31 €
Darček – 50% zľava 171,16 €
Zdravotníci ušetria: 171,15 €

Pánska štýlová obuv ARISTEO Nero a Maron

Pánska obuv Aristeo Nero – perfektná voľba do spoločnosti
Pánska obuv Aristeo Nero – perfektná voľba do spoločnosti

Elegantná čierna obuv ARISTEO je ušitá v štýle najnovších módnych trendov. Topánky typu oxford skvelo vynosíte napríklad do zamestnania, na pracovnú schôdzku, alebo na oslavu jubilea a ples.

Topánky sú ručne ušité z prvotriednej kože, vďaka čomu sú priedušné a skvelo sa prispôsobia tvaru vašej nohy. Navyše je tento model obuvi doplnený o špeciálnu vložku s Aloe Vera, ktorá perfektne odvádza vlhkosť. Vaše nohy tak budú v pohodlí aj po celom dni nosenia.

Pôvodná cena obuvi: 123,06 €
Darček – 50% zľava 61,53 €
Zdravotníci ušetria: 111,34 €

Biela pánska košeľa TASCIO Bianco – biela košeľa je základom šatníka každého muža

V bielej košeli budete vyzerať vždy ako dokonalý elegán

Nech sa chystáte na akúkoľvek udalosť, bielou košeľou nikdy nič nepokazíte. Táto farba košele je pre vás zárukou, že budete pôsobiť ako muž, ktorý o seba dbá a je poriadkumilovný. Skvele sa hodí na svadbu, pracovný večierok alebo oslavu jubilea s rodinou.

Čisto bavlnená košeľa Tascio je veľmi priedušná a príjemná na dotyk. Má trošku širší golier, než je u košieľ banda zvykom, vďaka čomu sa pod golier hravo schová aj klasická široká kravata.

Pôvodná cena košeľe: 80,26 €
Darček – 50% zľava 40,13 €
Zdravotníci ušetria: 40,13 €

Podmienky pre uplatnenie zľavy

– Zľava 50 % platí na všetok nezľavnený sortiment v značkových predajniach Pánske obleky BANDI.
– Zľavu 50 % získa iba klient, ktorý sa preukáže potvrdením o zamestnaní v zdravotníctve, a to buď písomným potvrdením od zamestnávateľa, alebo zamestnaneckým preukazom, na ktorom je uvedený názov zdravotníckeho zariadenia a meno a priezvisko zamestnanca. Vezmite si sebou aj občiansky preukaz, ktorý pre identifikáciu na uplatnenie zľavy môže požadovať odborný poradca.
– Zľavu NIE JE MOŽNÉ UPLATNIŤ pri nákupe v internetovom obchode www.BandiVamos.cz, pretože sa osobne nepreukážete potvrdením o zamestnaní v zdravotníckom sektore.
– Polovičná cena sa nevťahuje na zľavnený tovar a nesčíta sa so žiadnou inou zľavou alebo akciou.
– Zvýhodnenie nie je možné uplatniť na darčekové šeky a darčekové škatuľky.
-Zľavu 50 % na značkovú pánsku módu BANDI je možné uplatniť aj v Českej republike. Ak ste napríklad lekár a budete práve v Česku, vašu zľavu 50 % môžete uplatniť aj v ktorejkoľvek českej predajni Pánske obleky BANDI. Stačí sa preukázať náležitým dokladom. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo v hotovosti jedine v českých korunách. V českých predajniach Pánske obleky BANDI nie je možné platiť v hotovosti v Eurách.
– Zľavu 50 % môžu uplatniť tiež českí lekári a zdravotnícki pracovníci v slovenskej predajni v Bratislave. Stačí sa preukázať náležitým dokladom a zľava 50 % je vaša. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo v hotovosti jedine v Eurách. V bratislavskej predajni Pánske obleky BANDI nie je možné platiť v hotovosti v českých korunách.
– Tovar zakúpený v tejto 50% zľave je možné vymeniť v značkových predajniach iba do 27. 10. 2021. Tovar nie je možné meniť cez e-shop.
– Zvýhodnenie platí iba pre zamestnancov v zdravotníckom sektore.
– Podmienkou pre uplatnenie zľavy je registrácia klienta u BANDI. Pri registrácii je nutné vyplniť registračné údaje podľa platného občianskeho preukazu. Vďaka tomu budete môcť využiť množstvo ďalších výhod, ktoré Pánske obleky BANDI ponúkajú. Ak nakúpite oblečenie za viac než 100 Eur, dostanete vernostnú kartu VIP v čiernej farbe, vďaka ktorej budete mať 5% zľavu na každý nákup mimo tohto zvýhodnenia, a budete tiež môcť využiť špeciálne výhody, ktoré sú určené iba pre verných klientov s touto kartou.
– Zvýhodnenie platí iba v období od 11. októbra do 25. októbra 2021.
– Zľavu je možné využiť opakovane, a to do počtu troch kusov z každého druhu tovaru. Ak si teda pri prvom nákupe vyberiete napríklad dve košele, môžete si pri ďalšom nákupe kúpiť už iba jednu košeľu do počtu troch kusov.
– Zľava sa tiež vzťahuje na úpravy oblekov od profesionálnej krajčírky z predajní Pánske obleky BANDI podľa platného cenníka. Ak si teda budete chcieť nechať skrátiť rukávy saka, dĺžku nohavíc, zúžiť obvod pása a iné, môžete využiť 50% zľavu i na tieto služby. Vďaka obleku upravenému na mieru budete na rôznych spoločenských udalostiach vždy vyzerať dokonale. Odborní poradcovia v predajniach Pánske obleky BANDI vám radi pomôžu s vaším výberom perfektného oblečenia.
– Zľava platí i pre ženy, ktoré pracujú v zdravotníctve. Môžu prísť samy, alebo s pánskym sprievodom a nakúpiť pre neho.
– Zľava je čiastočne prenosná. Osoba, ktorá má nárok zvýhodnenie využiť, môže prísť do predajne s kamarátom či rodinným príslušníkom a nakúpiť pre neho. Osoba, ktorá má právo využiť polovičnú cenu, musí byť pri nákupe fyzicky prítomná a pri platení sa musí preukázať potvrdením o zamestnaní v zdravotníctve.
– Zvýhodnenie nie je možné uplatniť v prípade, že osoba, ktorá má nárok zľavu využiť, poskytne potvrdenie o zamestnaní ďalšej osobe. Nie je možné, aby niekto priniesol potvrdenie od kolegyne alebo napísal informačný e-mail, že príde syn lekára a podobne. Zľavu môže uplatniť jedine klient, ktorý fyzicky predloží svoje potvrdenie o zamestnaní.

Najčastejšie otázky a odpovede

Som zdravotník a v období od 11. do 25. októbra budem služobne v Českej republike. Môžem tento darček uplatniť aj v Česku?
Áno. Darček vo forme 50 % zľavy na značkovú pánsku módu BANDI uplatníte i v Českej republike. Ak ste zdravotníkom a budete práve v Česku, máte možnosť využiť tento darček a nakúpiť v českých značkových predajniach BANDI. Pozor, platiť môžete platobnou kartou alebo v hotovosti v českých korunách. V českých predajniach BANDI nie je možné platiť v Eurách.
Rovnako majú možnosť využiť tento darček aj českí zdravotníci v slovenskej predajni v Bratislave. Znovu však platí, že nákup je možné uhradiť platobnou kartou alebo v hotovosti iba v Eurách. V slovenskej predajni Pánske obleky BANDI v Bratislave nie je možné platiť v hotovosti v korunách.

Som zamestnaná ako sestra v nemocnici, môžem zľavu uplatniť, keď som žena?
Áno. Zľava sa samozrejme vzťahuje aj na ženy, ktoré pracujú v zdravotníckom sektore. Môžete teda prísť sama a nakúpiť darčeky pre svojich blízkych s 50 % zľavou. Alebo prídete so svojím manželom, synom, otcom alebo bratom, a spoločne môžete vybrať značkové oblečenie BANDI práve pre nich. Od pánskych oblekov, cez košele, nohavice až po módnu obuv.

Môj manžel je lekár. Môžem nakúpiť namiesto neho a venovať mu tak darček na Vianoce?
Bohužiaľ, to nie je možné. Na uplatnenie 50 % zľavy musia zamestnanci v zdravotníckom sektore prísť osobne a preukázať sa potvrdením. Toto zvýhodnenie nemôže využiť rodinný príslušník či kamarát samostatne. Je ale možné navštíviť predajňu spolu s manželom a pomôcť mu s výberom.

Pracujem ako zdravotník v domove pre seniorov. Môžem aj ja uplatniť zľavu 50 %?
Áno, ak ste zdravotníkom, ale pracujete v sociálnych službách, ako je napríklad domov pre seniorov alebo hospic, môžete tiež uplatniť zľavu 50 %.

Je toto zvýhodnenie určené aj pre zdravotný personál z Košíc, kde nemáte predajňu?
Áno. Ak ste zdravotník, môžete za polovičnú cenu nakúpiť v ktorejkoľvek značkovej predajni BANDI. Stačí si so sebou vziať potvrdenie o vašej práci v zdravotníckom sektore.

Nedostanem sa k vám do predajne. Môžem využiť zľavu a nakúpiť vo vašom e-shope www.BandiVamos.sk?
Žiaľ, toto možné nie je. Zľavu je možné využiť iba vznačkových predajniach Pánske obleky BANDI. Zľava neplatí pre internetový obchod www.BandiVamos.sk. Aby lekár či zdravotník mohol zľavu uplatniť, musí sa osobne preukázať potvrdením o zamestnaní v zdravotníctve.

Potrebujem kúpiť synovi oblek na promócie. Nie som ale lekárka ani zdravotná sestra či sanitárka. Môžem v tomto období v značkovej predajni nakúpiť a využiť zľavy v rámci iných akcií?
Určite áno. Súčasne s nezľavneným tovarom nájdete v predajni aj sortiment, ktorý je v akcii alebo vo výpredaji, a na ktorý sa už špeciálne poďakovanie majiteľa značky BANDI nevzťahuje. Vďaka tomu tu môžete výhodne kúpiť aj spomínaný oblek pre syna.

Mám vašu vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI so zľavou 5 %. Môžem ju využiť na ďalšiu zľavu k nákupu?
Bohužiaľ, to nie je možné. Zľavy nie je možné sčítať.

Mám kartu Sphere Card a všimol som si, že ste v tomto zľavovom programe zaradení. Je možné túto kartu využiť, aby som získal zľavu navyše k tým 50 %?
Bohužiaľ, to nie je možné. Žiadne ďalšie zľavy sa v prípade tejto nesčítavajú.

Mohlo by vás zaujímať