Aktuality

Majiteľ módnej značky BANDI ďakuje a nadeľuje pred Vianocami policajtom, väzenskej stráži, hasičom a záchranárom zľavu 50 %

Zaslúžený vianočný darček pre policajtov, väzenskú stráž a záchranné zložky. Poďakovanie za to, že za nás denne v práci nasadzujú svoje zdravie a životy.

Náročná a riziková práca všetkých členov záchranných zložiek býva často nedocenená. V BANDI si ich prácu veľmi vážia. Preto im ako poďakovanie prinášajú vianočný darček vo forme ZĽAVY 50 % na značkovú pánsku módu BANDI.

Vianočný darček pre policajtov, záchranné zložky a väzenskú stráž

Prečo BANDI odmeňuje záchranné zložky

„Policajti, hasiči, záchranári, príslušníci horskej i banskej záchrannej služby a väzenskej stráže pri výkone svojej profesie za nás všetkých denne nasadzujú svoje zdravie a životy. Bohužiaľ, sú oproti iným profesiám často nedocenení. V BANDI na to nezabúdame a vážime si ich prácu, pri ktorej chránia a zachraňujú životy nás aj našich blízkych,“ vysvetľuje majiteľ značky Andrej Bandi Vámoš. „Je úplne v poriadku, že si športovec na olympiáde vybehá medailu a k tomu odmenu v radoch tisícov eur. Nie je však v poriadku, že si policajt odbehá 10 rokov v službe a takéto peniaze nikdy neuvidí. Častokrát nedostane ani tú medailu. Aj keď by sa mohlo zdať, že práca policajtov je rovnaká ako akákoľvek iná, nie je to tak. Väčšina z nás neodchádza z domu od rodiny do práce s vedomím, že sa môže zraniť, alebo, že sa domov vôbec nevráti. Paradoxne sú to práve policajti, hasiči a záchranári, ktorých nedoceňujeme.“

Od 14. 11. do 24. 11. 2019 nakúpili so zľavou 50 % zamestnanci vo výkone služby Polície SR a mestskej polície. Počas nasledujúcej týždennej pauzy sa vo všetkých predajniach Pánske obleky BANDI doplnili zásoby. Následne od 5. 12. do 15. 12. budú mať možnosť využiť zľavu aj zamestnanci Hasičského záchranného zboru SR, Záchrannej zdravotnej služby, Horskej záchrannej služby, Banskej záchrannej služby a Zboru väzenskej a justičnej stráže. Všetci vyššie uvedení si zaobstarajú v značkových predajniach Pánske obleky BANDI spoločenskú aj voľnočasovú módu exkluzívne za polovičné ceny.

Vedeli ste, že zľavu 50 % na značkovú pánsku módu BANDI pre zložky IZS uplatníte aj v Česku? Ak ste napríklad hasič SR v aktívnej službe a budete práve v Česku, potom vašu zľavu 50 % môžete uplatniť aj v českých predajniach Pánske obleky BANDI. Stačí sa preukázať patričným dokladom. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo v hotovosti iba v českých korunách. V českých predajniach Pánske obleky BANDI nemožno platiť v hotovosti v eurách.

Rovnako môžu napríklad aj českí hasiči uplatniť zľavu 50 % v rámci poďakovania zložkám IZS v slovenskej predajni. Opäť sa stačí preukázať patričným dokladom pre vašu zložku a zľava 50 % je vaša. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo v hotovosti iba v eurách. V slovenskej predajni Pánske obleky BANDI nemožno platiť v hotovosti v českých korunách.

So zľavou 50 % sa príslušníci záchranných zložiek môžu pripraviť na plesovú sezónu, elegantne sa obliecť k štedrovečernému stolu, alebo jednoducho urobiť radosť pod stromček sebe a svojim blízkym.

BANDI verí, že tento darček urobí všetkým obdarovaným radosť a rozžiari úsmevy na ich tvári. A to nielen mužom, ale aj ženám. Veď ktorá žena by nechcela mať na plese, či pri štedrovečernej večeri po boku krásne oblečeného a upraveného gentlemana?

Príklad zľavy:

Pôvodná cena pánskeho obleku: 279 €
Akčná cena obleku so zľavou 50 %: 139 €
Ušetríte: 140 €

Bežne pri nákupe spoločenského oblečenia, napríklad na ples, zaplatíte za pánsky oblek s košeľou a kravatou 439 €. S využitím tejto mimoriadnej zľavy ušetríte polovicu ceny, teda 219 €. A to sa rozhodne oplatí.

Ako sa preukázať, aby ste zľavu získali

Hasič – služobný preukaz Hasičského záchranného zboru Slovenskej republiky s fotografiou.

Príslušník Policajného zboru – služobný preukaz príslušníka Policajného zboru Slovenskej republiky, ktorý je v služobnom pomere s fotografiou a identifikačným číslom.

Príslušník mestskej polície – preukaz príslušníka mestskej polície, ktorý vykonáva povolanie policajta s fotografiou a identifikačným číslom.

Záchranár – písomné potvrdenie o zamestnaní v Záchrannej zdravotnej službe s pečiatkou a podpisom zamestnávateľa. Osobné údaje z potvrdenia budú kontrolované s občianskym preukazom.

Banská záchranná služba a Horská záchranná služba – služobný preukaz zamestnanca s fotografiou.

Zbor väzenskej a justičnej stráže – služobný preukaz zamestnanca s fotografiou.

Podmienky sú stanovené preto, aby sa predišlo zneužitiu tejto jedinečnej akcie. BANDI chce odmeniť tých, ktorí venovali svoj pracovný život pomoci druhým a ocenenie si naozaj zaslúžia. Preto bez splnenia uvedených podmienok pri preukázaní vášho zamestnania nie je možné zľavu uplatniť.

Podmienky na uplatnenie zľavy

– Zľava 50 % platí na všetok nezľavnený sortiment v značkových predajniach Pánske obleky BANDI.
– Akcia IZS NEPLATÍ pri nákupe v internetovom obchode www.BandiVamos.sk, pretože sa nepreukážete osobne služobným preukazom.
– Zľava sa nevzťahuje na zlacnený tovar a nesčítava sa so žiadnou inou zľavou alebo akciou.
– Akciu nemožno uplatniť na darčekové šeky a darčekové krabičky.
– Zľavu 50 % pre zložky IZS na značkovú pánsku módu BANDI možno uplatniť aj v Česku. Ak ste napríklad hasič SR v aktívnej službe a budete práve v Česku, potom vašu zľavu 50 % môžete uplatniť aj v českých predajniach Pánske obleky BANDI. Stačí sa preukázať patričným dokladom. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo v hotovosti iba v českých korunách. V českých predajniach Pánske obleky BANDI nemožno platiť v hotovosti v eurách.
– Zľavu 50 % môžu uplatniť aj českí členovia IZS v slovenskej predajni. Stačí sa preukázať patričným dokladom pre vašu zložku a zľava 50 % je vaša. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo v hotovosti iba v eurách. V slovenskej predajni Pánske obleky BANDI nemožno platiť v hotovosti v českých korunách.
– Tovar zakúpený v tejto 50% zľave je možné vymeniť v kamenných predajniach len do 17. 12. 2019. Tovar nie je možné vymeniť cez e-shop.
– Akcia IZS platí len pre zamestnancov vo výkone služby Policajného zboru SR, Hasičského záchranného zboru SR, členov Záchrannej zdravotnej služby, Banskej záchrannej služby, Horskej záchrannej služby a Zboru väzenskej a justičnej stráže.
– Podmienkou na uplatnenie zľavy je registrácia klienta u BANDI. Pri registrácii je potrebné vyplniť registračné údaje podľa platného občianskeho preukazu. Vďaka tomu budete môcť využiť veľa ďalších výhod, ktoré značka Pánske obleky BANDI ponúka. Ak nakúpite oblečenie za viac ako 100 €, dostanete vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI Black, vďaka ktorej budete mať 5 % zľavu na každý nákup mimo tejto akcie a tiež budete môcť využiť špeciálne výhody, ktoré sú určené len verným klientom s touto kartou.
– Akcia pre IZS platí len v období od 14. novembra do 24. novembra 2019 pre zamestnancov vo výkone služby Policajného zboru SR, mestskej polície, a od 5. decembra do 15. decembra 2019 pre zamestnancov Hasičského záchranného zboru SR, členov Záchrannej zdravotnej služby, Banskej záchrannej služby, Horskej základnej služby a Zboru väzenskej a justičnej stráže.
– Zľavu 50 % získa len klient, ktorý sa preukáže platným originálnym služobným preukazom. Na uniformu či iné doklady bez fotografie, prípadne odznaky, nebude braný ohľad. Záchranári musia predložiť potvrdenie o zamestnaní s uvedeným druhom práce z oblasti Záchrannej zdravotnej služby.
– Akcia neplatí pre občianskych pracovníkov Policajného zboru SR, mestskej polície, Hasičského záchranného zboru, Záchrannej zdravotnej služby, Horskej a Banskej záchrannej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže, ako sú administratívni pracovníci.
– Zľava neplatí pre hasičov podnikových zborov. Podmienkou pre hasičov je služobný pomer a tomu zodpovedajúci služobný preukaz.
– Akciu je možné využiť opakovane, a to do počtu troch kusov z každého druhu tovaru. Ak si teda pri prvom nákupe vyberiete napríklad dve košele, môžete pri ďalšom nákupe kúpiť už iba jednu košeľu do počtu troch kusov.
– Akcia sa vzťahuje aj na úpravy oblekov podľa platného cenníka od profesionálnej krajčírky z predajní Pánske obleky BANDI. Ak teda budete chcieť skrátiť rukávy na saku, dĺžku nohavíc, zúžiť obvod pása a iné, môžete využiť 50 % zľavu aj na tieto služby. Vďaka upravenému obleku na mieru budete vyzerať dokonalo pri rôznych spoločenských udalostiach. Odborní poradcovia v predajniach Pánske obleky BANDI vám radi pomôžu s výberom perfektného oblečenia pre vás.
– Zľava platí aj pre ženy, ktoré sú v služobnom pomere, v zamestnaneckom pomere ako záchranárka, banská záchranárka a horská záchranárka, príslušníčka väzenskej a justičnej stráže, alebo ako policajtka mestskej polície. Môžu prísť samy, alebo s pánskym sprievodom a nakúpiť pre neho.
– Zľava je čiastočne prenosná. Osoba, ktorá má nárok akciu využiť, môže prísť na predajňu s kamarátom či rodinným príslušníkom a nakúpiť pre neho. Osoba, ktorá má právo akciu využiť, musí byť fyzicky prítomná pri nákupe a pri platení sa musí preukázať dokladom.
– Akciu nie je možné uplatniť v prípade, že osoba, ktorá má nárok zľavu využiť, poskytne svoj preukaz, alebo iný doklad inému. Nie je možné, aby niekto priniesol služobný preukaz od kolegu alebo napísal informačný e-mail, že sa dostaví syn záchranára a podobne. Zľavu môže uplatniť jedine klient, ktorý fyzicky predloží svoj služobný preukaz alebo potvrdenie o zamestnaní.

Odpovede na vaše otázky

Pracujem v Policajnom zbore Slovenskej republiky ako administratívna pracovníčka. Môžem využiť 50 % zľavu IZS?
Bohužiaľ, nie je to možné. Pánske obleky BANDI teraz poskytujú zľavu iba policajtom, hasičom, záchranárom, banským záchranárom, horskej službe, väzenskej a justičnej stráži, ktorí sú v služobnom pomere. Občianskym zamestnancom, akými sú administratívni pracovníci, zľava 50 % nie je poskytnutá.

Platí táto zľava aj pre dobrovoľných hasičov, alebo hasičov podnikových zborov?
Neplatí. Zľavu 50 % na sortiment značky Pánske obleky BANDI môže uplatniť iba hasič z povolania, ktorý je v služobnom pomere a preukáže sa platným služobným preukazom.

Som zamestnaná ako príslušníčka mestskej polície, môžem zľavu uplatniť, keď som žena?
Zľava sa vzťahuje samozrejme aj na ženy, ktoré pracujú v služobnom pomere alebo v zamestnaneckom pomere ako záchranár a príslušník v prípade obecnej či mestskej polície. Môžete teda prísť nakúpiť sama alebo s pánskym sprievodom a nakúpiť pre neho.

Môj manžel je horský záchranár. Môžem nakúpiť namiesto neho a venovať mu tak darček na Vianoce?
Bohužiaľ, nie je to možné. Na uplatnenie zľavy 50 % musia členovia horskej záchrannej služby, banskej záchrannej služby, policajti, hasiči, príslušníci väzenskej a justičnej stráže, alebo príslušníci záchrannej zdravotnej služby osobne predložiť platný preukaz s fotografiou a záchranári potvrdenie o zamestnaní. Túto akciu nemôže samostatne využiť rodinný príslušník či kamarát. Je možné však predajňu navštíviť spoločne s manželom a pomôcť mu s výberom.

Je táto akcia určená aj pre záchranárov z Trenčína, kde nemáte predajňu?
Áno, táto akcia je platná pre všetkých policajtov, hasičov, záchranárov, príslušníkov väzenskej a justičnej stráže, horských a banských záchranárov z celej Slovenskej republiky.

Nedostanem sa k vám na predajňu. Môžem využiť zľavu a nakúpiť vo vašom e-shope www.BandiVamos.sk?
Bohužiaľ, nie je to možné. Zľavu je možné využiť len v kamennej predajni Pánske obleky BANDI. Akcia neplatí pre internetový obchod www.BandiVamos.sk. Aby hasič, policajt, príslušník väzenskej a justičnej stráže, záchranár, horský alebo banský záchranár mohol zľavu uplatniť, musí sa osobne preukázať preukazom.

Stačí mi na legitimáciu odznak?
Nie. Na to, aby sme vám mohli poskytnúť 50% zľavu, musíme mať istotu, že ste naozaj policajt. Dostatočným dôkazom je váš služobný preukaz s fotografiou.

Dostal som vianočný voucher v hodnote 10 €. Môžem ho uplatniť aj s 50% zľavou?
Nie, nie je to možné. Zľavy sa nesčítavajú. Vianočný voucher môžete niekomu darovať, alebo ho uplatniť pri ďalšom nákupe.

Mám vašu vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI so zľavou 5 %. Môžem ju využiť ešte navyše k nákupu?
Bohužiaľ, nie je to možné. Zľavy sa pri tejto jedinečnej akcii nesčítavajú.

Mám kartu Sphere Card a všimol som si, že ste v tomto zľavovom programe zaradení. Je možné túto kartu využiť, aby som získal ďalšiu zľavu ešte k tým 50 %?
Bohužiaľ, nie je to možné. Žiadne ďalšie zľavy sa v prípade tejto akcie nesčítavajú.

Musím prísť v uniforme?
Nie, to nemusíte. Na preukázanie je nutné mať pri sebe platný služobný preukaz s fotografiou. Záchranári musia mať potvrdenie o zamestnaní, ktoré skontrolujeme s ich platným občianskym preukazom.

Pracujem ako vojak z povolania. Vzťahuje sa táto akcia aj na vojenskú políciu?
Bohužiaľ, nevzťahuje. Akcia platí len pre vyššie uvedené, teda pre štátnu Políciu SR, mestskú políciu, Zbor väzenskej a justičnej stráže, Hasičský záchranný zbor SR, príslušníkov Záchrannej zdravotnej služby, Horskej záchrannej služby a Banskej záchrannej služby SR.

Mohlo by vás zaujímať